Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

4.4.2019 , 16:3012. kolo MŽ - OP Přeloučsko
Lázně BohdanečB/Živanice - Přelovice B  2:7 (0:3)
Diváků:     Rozhodčí:
Němec M.   -  Richter       Vlasák T.       Němec Jak.       Novák Maty.       Zemanová       Švanda       Syrovec Ma.       Dočekal       Pešta       Doležal O.       Zvěřina

Trenér: Mádr
Od začátku jsme hráli aktivně a s chutí, snažili jsme se kombinovat a vypracovali si dostatek šancí. Postupně jsme v prvním poločase vstřelili 3 góly. Podobný průběh měl i druhý poločas, ale také je pravda, že více hrozili i domácí. Zápas jsme po slušném výkonu nakonec vyhráli 7:2.

V naší hře by se dala vytknout špatná koncovka a občasné slabší pasáže hry. Na druhou stranu jsme předvedli mnoho pěkných akcí a fotbalových momentů. Pochvala pro všechny.