19.9.2019 , 16:305. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
 Góly:   Sýkora O.2      Asistence:   Špaček Pa.2
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:
Svobodová   -  Sýkora O.       Špaček Pa.       Petr M.       Danihelka       Sýkora A.       Rozínek       Malý D.       Loučka       Knížek T.       Dvořák Ma.       Virt

Trenér: Doležal
Tentokrát jsme vstoupili do utkání špatně a hned v úvodu dvakrát inkasovali. Poté se nám během dvou minut podařilo srovnat skóre a vypadalo to, že se rozjíždíme. Bohužel náš výkon byl nadále špatný, chyběl důraz a bojovnost a soupeř navýšil skóre na 2:10. Ve třetí třetině jsme výsledek trochu vylepšili, ale na vítězství to nestačilo. Musíme přidat na bojovnosti a chuti. Soupeř vyhrál zaslouženě a ukázal nám, jak se má bojovat. Pevně věřím, že v dalším utkání přijde ke zlepšení a odehrajeme lepší utkání.