8.9.2019 , 11:155. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
 Góly:   Hrstka3      Asistence:   Zvěřina1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:
Němec M.   -  Hrstka       Dvořák Mi.       Novák Maty.       Dočekal       Zvěřina       Vavřina       Válková       Syrovec Ma.       Horáček       Hercík       Doležal O.       Pešta

Trenér: Mádr
Celý první poločas se nám příliš nepovedl, provázelo nás velké množství ztrát a nedařila se ani kombinace. Vedení jsme se ujali zásluhou Luboše Hrstky, ale poté nás několikrát skvělými zákroky podržel Matouš Němec. Druhý poločas už byl z naší strany mnohem lepší. Vedení navýšil z penalty Maty Novák, poté zakončil přesně Luboš Hrstka, následovala hezká kombinace a zakončení Míši Dvořáka. V závěru zkompletoval hattrick Luboš Hrstka a v poslední minutě uzavřel skóre na 6:0 Míša Dvořák.
V tomto zápase jsme předvedli velmi dobrý výkon ve druhém poločase, za což si všichni hráči zaslouží velkou pochvalu.