19.10.2019 , 11:1511. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
 Góly:   Novák Maty.3      Asistence:   Novák Maty.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí: Kolbaba
Němec M.   -  Novák Maty.       Válková       Hrstka       Doležal O.       Vavřina       Švanda       Syrovec Ma.       Pospíšil       Pešta       Horáček       Dvořák Mi.       Zvěřina

Trenér: Mádr
Na domácím hřišti jsme přivítali 2. tým tabulky z Libchav. Po úvodním oťukávání, kdy jsme hrozili pouze střelami z dálky, otevřel skóre Maty Novák. To nás uklidnilo a za chvilku zvýšila vedení s chutí hrající Nikča Válková, když se nebojácně vrhla do souboje. Stejná hráčka zanedlouho zvýšila na 3:0 po parádním uvolnění. Poté se hostující obránce Matěj Vondra sám přihlásil k faulu (ze hry to vypadalo na podsmeknutí našeho hráče) a následovala penalta, kterou proměnil Maty Novák a uzavřel tak na poločasových 4:0.

Ve druhém poločase byly k vidění šance na obou stranách a skóre se zastavilo na konečných 7:2. Za nás se 2x prosadil výborně hrající Luboš Hrstka a jednou Maty Novák.

Toto utkání, kdy se oba týmy snažili hrát fotbal, bylo oboustranně velmi kvalitní. Ještě jednou stojí za zmínku sportovní gesto hostujícího hráče M. Vondry, čímž ukázal svoji velikost a kredit celého týmu Libchav. Za předvedený výkon si všichni hráči zaslouží pochvalu a poděkování také hostům za kvalitní zápas.