2.11.2019 , 11:151. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
 Góly:   Válková4      Asistence:   Doležal O.3
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 30     Rozhodčí: Mrázek
Němec M.   -  Válková       Novák Maty.       Doležal O.       Dočekal       Vavřina       Švanda       Syrovec Ma.       Pospíšil       Pešta       Hrstka       Horáček       Dvořák Mi.       Zvěřina

Trenér: Novák J.
Podzimní část jsme uzavřeli derby zápasem proti Přelouči. Od začátku jsme hráli s chutí a hned v 2. minutě otevřel skóre Maty Novák. Často jsme se uchylovali ke střelám ze střední vzdálenosti a ty nám s přehledem pochytal hostující brankář. Poté vzala utkání na sebe Nikča Válková a na rozmezí 1. a 2. poločasu vstřelila 3 góly v řadě, přičemž využila svoji pohotovost a potřebný důraz. Následně se podařilo hostům snížit. Jinak jsme ale měli zápas pod kontrolou, hráli neustále aktivně a dostávali se do šancí. Do konce zápasu ještě skóroval Ondra Doležal, Maty Novák a na konečných 7:1 uzavřela hráčka utkání Nikča Válková.

Stejně jako tento zápas vypadal podobně celý podzim. Ve všech zápasech jsme hráli aktivně a s chutí, vytvářeli si velké množství šancí a to jediné, co se dá vytknout, je naše koncovka. 60 vstřelených branek v 10 zápasech je slušné číslo, ale vzhledem k množství šancí, které si jsme schopni vypracovat, jich mohlo a mělo být určitě více. Pozitivní je, že se o góly postaralo více hráčů, a tak když se střelecky nedařilo jednomu, zastoupil ho druhý. Naopak velká spokojenost je s obrannou hrou, kde pouhých 6 obdržených branek je skvělé číslo a je to suverénně nejméně ze všech týmů. Po zásluze přezimujeme na 1. místě, ale na jaře nás k udržení této pozice čeká ještě hodně práce. Každopádně ale velká pochvala všem hráčům a poděkování také všem rodičům a fanouškům za podporu.