Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

20.9.2020 , 16:305. kolo Okresní přebor
Přelovice - Mikulovice  5:0 (1:0)
 Góly:   Karela2   (62´,71´)   Asistence:   Karela1   (90´)
   Šprync A.1   (04´)     Řehák1   (71´)
   Středa J.1   (60´pen.)     Born3   (4´,60´,62´)
   Urbanec1   (90´)
ŽK: 2:0 (Středa J., Khun)   ČK: 0:0
Diváků: 120     Rozhodčí: Ditrich    Asist.rozh.: Zelenka  ,   Ortikov
Šprync A. Born
59´Karela  84´Kaderka

Blažek B. Čada D. Urbanec Řehák
66´Šimák R.

Šprinc R. Khun  Středa J.  Staněk L.
  88´Pracz

Marek J.
Trenér: Petrlík
Do zápasu jsme vstoupili s velkým nasazením a již ve 4. min. se ujali vedení, když po centru Borna z pravé strany hlavičkoval Šprync. Zbytek první půle byla hra vyrovnaná s minimem gólových šancí na obou stranách.
Ve druhé půli začal aktivněji soupeř, ale brzy jsme přebrali otěže zápasu my, vytvářeli si šance a prosadili se i gólově. V 60. minutě byl ve vápně faulován Born a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Středa. O dvě minuty později po závaru před brankou soupeře střílel Born, od obránce se míč odrazil k čerstvému Karelovi a ten zvýšil na 3:0. V 71. min. centroval Řehák a Karela hlavičkou usměrnil míč k tyči - 4:0. V 90. min. po přihrávce Karely vstřelil svůj premiérový gól v dresu Přelovic Urbanec a uzavřel brankový účet na 5:0.