Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

4.10.2020 , 16:007. kolo Okresní přebor
Přelovice - Sezemice  7:2 (5:1)
 Góly:   Klas2   (12´,19´)   Asistence:   Klas1   (39´)
   Born1   (04´)     Středa J.1   (62´)
   Šprync A.1   (08´)     Urbanec2   (19´,85´)
   Čada D.1   (39´)
   Karela1   (62´)
   Středa J.1   (85´pen.)
ŽK: 2:4 (Klas, Urbanec)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 22´, 58´)
Diváků: 50     Rozhodčí: Čermák    Asist.rozh.: Rázek  ,   Klamta
Born Klas

Šprync A. Čada D. Urbanec  Řehák
79´Bidlo 59´Karela 84´Pracz 46´Blažek B.

Šprinc R. Středa J. Staněk L. Kaderka
   67´Vrzal

Marek J.
Trenér: Petrlík
V dalším kole jsem přivítali celek z konce tabulky. To mohlo vzbuzovat myšlenky na lehký zápas, skutečnost to potvrdila. Od úvodního hvizdu jsme měli jasně navrch. Především v prvním poločase nestačili pomalí obránci soupeře na naše rychlé útočné akce, v nichž vynikal hlavně Klas.
Již ve 4. min. Klas ideálně přihrál Čadovi před branku, jeho střela ale jen lehce olízla břevno. V další minutě se po několika střeleckých pokusech dostal míč k Bornovi a ten otevřel střelnici. V 7. min. si dvojice Čada Klas v obráceném gardu zopakovala spolupráci ze 4. min., tentokrát přestřelil branku Klas. V 8. min. zvýšil na 2:0 střelou z dálky Šprync. Ve 12. min. Klas vypíchl míč obránci na půlce hřiště a po samostatném úniku přidal třetí branku. Další branku přidal v 19. min. opět Klas po přesné přihrávce od Urbance. Krátce na to se prosadili také hosté a snížili na 4:1. Klas pak mohl přidat svůj třetí gól při dalším samostatném úniku, míč mu však zůstal pod nohama a z úniku nebylo nic. Ve 39. min. v krásné rychlé akci Čada vysunul po pravé straně Klase, ten mu z první vrátil na hranici šestnáctky a Čada završil poločasové skóre na 5:1.
V 58. min. o sobě dali vědět také hosté, z trestného kopu střelou k tyči snížili na 5:2. V 62. min. krátce po příchodu na hřiště si střídající Karela zpracoval dlouhý pas za obranu od Středy a střelou k bližší tyči dal šestou branku. V lehce nervózním konci zápasu přidal ještě sedmou branku z penalty Středa po faulu na Urbance.