Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

5.9.2021 , 10:302. kolo Okresní přebor U19
Přelovice B - Sezemice  0:2 (0:1)
ŽK: 0:1   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 33´, 47´)
Diváků: 50     Rozhodčí: Rambousek J.
Rejduga T.   -  Doležal L.       Syrovec Ma.       Slavík       Richter       Novák O.       Novák Matě.       Hrstka       Horáček       Holec       Doležal O.       Vlasák T.

Trenér: Mádr
První poločas byl herně vyrovnaný a mnoho šancí nepřinesl, tu největší měli hosté, ale se štěstím jsme ji přestáli. Za chvilku jsme však hostů darovali vedení po naší zbytečné chybě v rozehrávce. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, hrálo se převážně na soupeřově polovině. Neuhlídali jsme ale brejk hostů a bylo to 0:2. Poté jsme se nadále snažili, vypracovali si několik gólových šancí, ale koncovka byla nepřesná. Celkově jsme neodehráli špatný zápas, zlepšit se musíme v koncovce a postupně si zvyknout na vyšší rychlost a přidat na důrazu.