Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí:
Srstka   -  Kaňka       Knížek L.       Rauer       Hercík       Špaček M.       Šafařík       Sýkora O.       Středa M.       Rozínek       Němec M.       Koch K.       Votýpka

Trenér: Kabeláč
Do prvního zápasů nové sezóny jsme vstoupili vítěznou nohou. Do vedení jsme šli již ve druhé minutě po krásném gólu, jehož autorem byl Jiří Kaňka, kterému se zápas vydařil, když vstřelil pět gólů a k tomu přidal dvě asistence. Po poločase stáhl soupeř rozdíl na tři góly, ovšem naši hráči se opět zvedli, a nakonec dokázali vyhrát poměrem 9:2. Byl to krásný výkon a klukům patři velká gratulace.