Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí:
Srstka   -  Špaček M.       Středa M.       Kaňka       Šafařík       Sýkora O.       Rozínek       Rauer       Němec M.       Lejhanec       Koch K.       Knížek L.       Hercík

Trenér: Kabeláč
Na hřiště soupeře jsme dorazili s vidinou dalšího vítězství, avšak po prvním poločase tomu moc nenasvědčovalo. Soupeř hrál velice aktivně a za to byl odměněn vedoucím gólem. Bohužel naše střely se nevešly mezi tři tyče protivníkovi branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili odhodláni otočit vývoj zápasu v náš prospěch. Vyrovnávací branka padla po rohu, když míč do sítě hlavou uklidil Středa. O dvě minuty později Kaňka zachytil výhoz gólmana a pohotová střela z dálky skončila v bráně. Výhru nám potvrdil Špaček, když během několika minut vsítil dvě krásné branky. Pár minut před koncem jsme měli výhodu přímého kopu, Šafařík místo střely zvolil chytrou přihrávku za obranu a Středa svým druhým gólem uzavřel výsledek zápasu na 5:1. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru a schopnost zvrátit nepříznivý výsledek z prvního poločasu.