Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

23.4.2006 , 17:0018. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Zdechovice  1:1 (1:0)
 Góly:   Novák J.1      Asistence:   Rejmont1    
      Novák Mar.1    
ŽK: 3:2 (Bartoš, Hrabě, Fistr)   ČK: 0:0
Diváků: 70     Rozhodčí: Blažek  
Sestava-známky:
Rejmont6 Šrek4
   
Novák J.6 Bartoš 6 Vrba T.7 Hladík L.5
 70´Šprync P.6  
       
Dlask Pa.5 Hrabě 5 Fistr 5
     
Novák Mar.5
 
Rejduga A.5
Trenér: Koch, Kvapil
V pořadí třetím domácím zápase jarní sezóny jsme přivítali ambiciózní celek Zdechovic. Uvítání proběhlo na krásně připraveném, sytě zeleném trávníku, na kterém svítily sněhově bílé lajny (nově pořízená "barvící lajnovačka" se osvědčila). Za výtvarné dílo si zasluhuje pochvalu Pavel Dlask a správce Stránský. K dokonalosti přispělo i dokončení zámkové dlažby před "Kulturním stánkem", o který se postaralo trio - Kryštofík, Černík B. a Schejbal pod vedením šéfa mužstva S. Rejmonta. To vše, vč. sedmdesátky diváků mělo přispět ke kvalitě zápasu mezi mužstvy bojujícími v horní části tabulky.

Trenérům Kochovi a Kvapilovi však scházela nejmladší garnitura sestavy a motory mužstva - Balada, Tesák, Šprinc a Haken. Přesto se od první minuty hrál velmi vyrovnaný duel, odvíjející se převážně ve středu hřiště. Na straně soupeře byla bezesporu fotbalová kvalita, kterou umocňoval ligista Rydval. Naše mužstvo zase oplývalo zarputilostí a nesmlouvavostí v obranné fázi. Ke gólu však bylo na obou stranách daleko. Nejvíce se k němu přiblížil Šrekův přímý kop a zvláště pak krásné uvolnění Hraběho, který však propadl v lepším pokrytí míče v šestnáctce hostí. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, přišel závar u soupeřovy branky. Po nebojácném napadání Rejmonta a dobré orientaci M. Nováka, přešel balon až k jeho bratrovi a levačka J. Nováka se již nemýlila - 1:0!

Druhý poločas hodně kopíroval první. Rozdíl byl pouze v tom, že naši borci přidali k zodpovědnému bránění konečně i zvýšený pohyb. Nevyvarovali se však chybiček v obraně. Jedna z nich stačila zkušenému Rydvalovi. Ten nabídl tutovku Shejbalovi, který ji podél Rejdugy dokázal realizovat - 1:1. Po té jsme měli přeci jen navrch a začali soupeře přehrávat. Samotná bojovnost však ke kýženému výhernímu gólu nestačila. A tak se o vzrušení postaraly jen střely Fistra, sólo a jedovka Vrby a lob Šprynce.

Chlapce je potřeba pochválit za odpovědný a bojovný výkon. Za ocenění stojí výkon Vrby, "osobních" strážců Bartoše a Šprynce, "pětadvacetníka" Rejmonta a střelce J. Nováka. Remíza je zasloužená. Na víc jsme při přetrvávající "lehké" nedisciplinovanosti a silné absenci gólových situací neměli. To se však může podařit již příští neděli na horké půdě Valů. [mk]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin