Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Kubín5 Novák J.5 Hladík L.5
  60´Víšek M. 5

Hrabě 5 Vrba T.4 Hladík M.4
    45´Balada M. 5

Haken4 Šrek 5 Bartoš 6
45´Rajmond A. 6

Pracz4

Rejduga A.5
Trenér: Koch, Kvapil
Start do sezóny 2006-2007 byl zahájen v sobotu 12. srpna v 17:00 na hřišti v Lánech na Důlku. Postarali se o něj naši hráči a domácí plejeři, kteří se v minulé sezóně rozloučili s okresním přeborem. Na stadionek, který stále více poznamenává zub času, se přišli podívat spíše naši příznivci. Ti postřehli řadu změn v našem mužstvu.

Do prvního poločasu jsme nastoupili bez zraněných Šprince, Rejmonta, Pa. Dlaska a M. Nováka za to však se třemi nováčky v sestavě (Pracz, M. Hladík a Kubín). Úvod zápasu se začal vyvíjet vyrovnaně. Od 20. minuty nás však domácí začali přehrávat a to nejen díky značné přízni rozhodčího Sponnera. A góly na sebe nenechaly dlouho čekat. První padl z penalty po faulu nového stopera Pracze. Po té se nám podařilo vyrovnat střelcem J. Novákem, ale v závěru poločasu jsme opět, dokonce dvakrát inkasovali. Nejprve po pěkné kombinaci domácích, podruhé z uměle vyrobené penalty.

Do druhého poločasu nastoupilo "jiné" mužstvo. Představili se zbylí dva nováčkové (Rejmond a Víšek) a náš tým přišpendlil domácí k jejich brance. Avšak ani z největších příležitostí se nám nepodařilo dát kontaktní gól. To, co se nepodařilo z deseti příležitostí nám, zvládli domácí při jediné a bylo to o tři góly. Ani za tohoto stavu jsme nehodili flintu do žita a hodně motali domácím hlavy. Po gólech Šreka a L. Hladíka jsme se dokonce přiblížili na dosah remíze, ale bohužel čas již hrál hodně proti nám. Věčná škoda, že střely Bartoše, Rejmonda a Hladíka skončili pouze na tyči...

Zapsali jsme si sice úvodní prohru, ale nemusela by nechat následky. Zvláště v druhém poločase byl náš výkon více než sympatický. Všichni novicové se prezentovali bojovným výkonem. Nejlépe zápas "sedl" Rejmondovi, který byl spolu s Bortošem nejlepším hráčem našich. Příští zápas se hraje doma v neděli s ambiciózním celkem Libišan. Začátek je v 17:00. [mk]

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek