Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

10.9.2006 , 17:006. kolo III. třída - Přeloučsko
Zdechovice - Přelovice  0:0 (0:0)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 80     Rozhodčí: laik Bergman  4  Asist.rozh.: Paclík  8
Sestava-známky:
Rejmont6 Hladík L.5
  65´Kubín 4
   
Šprinc R.5 Robovský6 Šrek5 Víšek M.4
  45´Hladík M.4 55´Haken5
       
Rajmond A.6 Pracz5 Bartoš8
     
Hrabě7
 
Rejduga A.7
Trenér: Koch, Kvapil
Stále bez výhry! I z pátého utkání se naši fotbalisté vrátili bez výhry a připsali si tak alespoň bod za třetí remízu v řadě. Naše mužstvo přijelo do pěkného areálu ambiciózního a "bohatého" klubu - TJ Sokol Zdechovice v plné zbroji. Do "boje" o čtrnáct dresů nemohli zasáhnout zranění bří Novákové a Vrba, Pa. Dlask (vzhledem k brzkému odjezdu na jablka) přepustil své místo mladším a Balada s trenérem Kvapilem jsou na dovolené. Naopak o důvěru se mohl poprat nový muž přelovického týmu - Martin Robovský.

Přes všechna předzápasová ujišťování hráčů jsme opět začali zápas vlažně. Naštěstí soupeř také nehýřil útočnými aktivitami, a tak se hrál vyrovnaný duel. Ten čas od času zpestřil "nestranným" výrokem náhradní rozhodčí Bergman (v současné době trenér Zdechovic). Postupem času se však více dařilo soupeři. Nebezpečí zvláště hrozilo z rohových kopů a rychlých protiútoků. Nejednou musel Rejduga ukazovat co v něm je a pomohlo mu i dobře postavené břevno. Naši měli však čistší loženku. Po ose Bartoš, Rejmont a Víšek doputoval míč ke Šprincovi, který však přes ležícího stopera i gólmana netrefil opuštěnou branku.

Druhé dějství jsme začali více aktivněji. Nutno dodat, že nám k tomu přispíval i soupeř, kterému postupem času evidentně ubývalo sil. Jeho největší šanci vychytal Rejduga a tak přišla řada na naše mužstvo. Nejdříve si soupeř regulérně dopravil míč do vlastní sítě, ale rozhodčí nesmyslně odpískal neexistující Šprincův off side. Po té Kubín špatně naložil s gólovou přihrávkou soupeře a v samotném závěru skončila střela Robovského pouze na břevně. Suma sumárum, když nedáme gól, nemůžeme vyhrát.

Naši neodehráli špatný zápas. Největší nedostatek je ve vytváření gólových situací. Bez výraznějších problémů zahrála celá obrana, z níž se nejvíce líbil neúnavný Bartoš. Příští neděli máme doma "rozjeté" Dolany. Začátek je v 16:30 hodin. [mk]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin