Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

17.9.2006 , 16:307. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Dolany  2:0 (1:0)
 Góly:   Šrek1      Asistence:   Hladík M.1    
   Kubín1        Hladík L.1    
ŽK: 2:2 (Šrek, Rajmond A.)   ČK: 0:1
Diváků: 110     Rozhodčí: Jakoubek  8  Asist.rozh.: Šašma  8
Sestava-známky:
Rejmont6 Hladík L.6
  50´Hladík M. 6
   
Šprinc R.6 Vrba T.5 Šrek 7 Víšek M.5
   35´Kubín5
       
Rajmond A. 5 Pracz5 Bartoš8
     
Hrabě8
 
Rejduga A.8
Trenér: Koch, Kvapil
Konečně vítězství!!! Až v šestém utkání nové sezóny dokázal náš tým bodovat naplno. Odnesl to odvěký rival - celek Dolan. Utkání viděla více jak stovka diváků, která byla spokojená více s výsledkem než s předvedenou hrou.

První poločas však byl ve všech ohledech výborný. Dolanští si sice vytvořili zpočátku mírnou převahu, ale ta vyústila pouze do několika šancí. Po jedné z nich musel Rejduga ukázat výborný reflex a z následného rohu i nebojácnost proti jiné váhové kategorii, v podobě Štěpánka. Po té naši vyrovnali hru a z třetího, po sobě jdoucích rohů, konečně skórovali. Po neuvěřitelných 215-ti minutách se trefil opět Šrek (naposledy v Přelouči), kterému posadil balon na hlavu L. Hladík. Ještě do přestávky s chutí hrající Rejmont "vyfauloval" Červeného a naši měli výborně nakročeno za prvním vítězstvím.

Co slibného naznačovala první půle, to zcela obrátila polovina druhá. Naši začali hrát nervózně, špatně přihrávali a umožnili soupeři návrat do utkání i v deseti mužích. S přibývajícím časem se hrál již fotbal vabank. Na jedné straně Rejduga nádherně vytáhl soupeřovu střelu pod břevno, na druhé straně spálil tutovku Rejmont. Lépe se nevedlo ani Kubínovi a Praczovi, který se vydal na velké sólo přes celé hřiště. Když už konečně M. Hladík překonal hokejového internacionála E. Musila v brance hostí, tak mu gól jinak dobře pískající rozhodčí Jakoubek neuznal, pro zamávaný offside. Naši se však přeci jen dočkali. V poslední minutě M. Hladík z úhlu vypálil a Kubín vyražený míč uklidil pod břevno.

Za bojovnost si zaslouží pochvalu celý tým. Lepší výsledný dojem pokazila chaotická hra ve druhém dějství, zvláště pak ve středu hřiště. Bezchybný byl opět Rejduga, který už 305 minut neinkasoval. Výborně ho doplňovali Hrabě s Bartošem. Díky střelcům jsme snad prolomili gólové prokletí. Ale na to již dá odpověď nedělní mač s rezervou Srchu. Začátek je v 16:30. [mk]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin