24.9.2006 , 16:308. kolo III. třída - Přeloučsko
 Góly:   Pracz1      Asistence:   Balada M.2
ŽK: 1:1 (Rejduga A.)   ČK: 0:0
Diváků: 70     Rozhodčí: Čížek ml.  6  Asist.rozh.: Paclík  9,   Zahaluk  4
Šrek6 Rejmont6

Šprinc R.5 Vrba T.5 Robovský7 Balada M.7
70´Hladík M.5 80´Víšek M.5

Rajmond A.6 Pracz7 Bartoš6
60´Kubín 5

Hrabě7

Rejduga A. 6
Trenér: Koch, Kvapil
Naši nepotvrdili vzestupný bodový trend a z půdy rezervy Srchu si odvážejí porážku 2:4. Při tom na krásný stadionek účastníka I.A třídy přijeli všichni naši hráči (plná dvacítka), a tak si mohli trenéři vybírat. Jejich výběr byl však omezen o dlouhodobě "nemocné", ke kterým se přidal i kapitán mužstva L. Hladík. Sedmdesát diváků, z nichž více jak polovina byli naši příznivci, vidělo pak pěkný duel, bohužel se špatným koncem pro naše mužstvo.

První poločas se odehrával jednoznačně podle našich not. Naši předváděli dosud nejlepší výkon sezóny. Řada kolmých přihrávek nacházela své adresáty. Z očí do očí se soupeřícímu brankáři postupně dívali Rejmont, Bartoš a Balada. Ani jeden však neuspěl! Když druhý Baladův nájezd nesmyslně zastavil hvizd rozhodčího Miloše Čížka a naopak jeho píšťalka zůstala němá při sražení Šreka a Rejmonta, nevypadalo to s naší produktivitou růžově. Naši borci přeci jen korunovali svůj tlak úspěchem. Po standardce Balady a zpětné přihrávce Šreka se trefil hlavičkový "mág" Pracz. Do 35. minuty jsme produkovali výborný, moderní fotbal. Pak přišel zkratový moment Bartoše, ale nejen jeho... a Rejduga musel penaltově zastavit průnik domácího Dolejského. Ten také po 340-ti minutách zbavil zklamaného Rejdugu neprůstřelnosti.

Zbytečná "přestávková" výměna názorů našim hráčům moc nepřidala a hned na začátku, díky své nekoncentrovanosti, za ní platili vedoucím gólem soupeře. Naše odpověď přišla naštěstí vzápětí, po nejhezčí akci zápasu. To Rajmond krásně přenesl míč na druhou stranu na Baladu, ten z první uvolnil Rejmonta, který rovněž z první zasunul za záda bezmocného Jambera. Už se zdálo, že vše nabírá opět správné obrátky. Vinou nedostatečného bránění při standardních situacích jsme však Srch opět pustili do vedení a již neměli sílu ani štěstí výsledek obrátit. Rejmontova střela, Baladovo břevno ani průniky Kubína ke gólu nevedly.

Výborný výkon po více jak osmdesát procent času na efektivitu soupeře nestačil. Výborně zahrál Hrabě, Pracz, Robovský a Balada. Ostatní dřeli, ale nakonec to vyústilo v nešťastnou porážku umocněnou ještě zraněním Šprince. Ten má na Srch skutečný pech, na jaře si zde zlomil ruku! Příští zápas hrajeme v neděli již od 16:00 hodin. Na domácím hřišti přivítáme poslední tým tabulky - celek Popkovic. [mk]