Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

7.5.2006 , 17:0020. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Libišany  2:1 (1:0)
 Góly:   Šrek1      Asistence:   Hladík L.1    
   Hladík L.1        Vrba T.1    
ŽK: 3:1 (Bartoš, Novák J., Hrabě)   ČK: 0:0
Diváků: 90     Rozhodčí: Halas  0
Sestava-známky:
Trenér: Koch, Kvapil
V souboji s jedním z aspirantů postupu - celkem Libišan, vidělo téměř 100 diváků fotbal se vším všudy! Nechybělo skvělé počasí, krásné hřiště, výborná fotbalová kvalita ani dramatická podívaná. Ale co je nejdůležitější nechybělo naše vítězství! Libišany přijeli se silným sponzorem i kádrem a byly si téměř stoprocentně jisti vítězstvím. Vidina jejich vítězství se však začala rozplývat stejným tempem, jako braly za své všechny náznaky pokusů uhrát výsledek ještě před výkopem utkání nebo v jeho průběhu. Tleskejme za to, že zvítězil FOTBAL!

Od počátku zápasu se hrálo podle našich not. Náš tým hrál kolektivně, hráči se výborně doplňovali a působili jako dobře naladěný stroj. Postupně jsme si vypracovali několik slibných gólových příležitostí a libišanští se dostávali do svízelných situací. A konečně udeřilo. Vrba vyzval českou uličkou Hladíka ke sprintu. Už se zdálo, že jeho pokus zmaří hostující brankář, ale naštěstí pro nás se tak nastalo. Šimák pouze vyrazil balon do vzduchu a Hladík se nerozpakoval a hlavou zasunul míč do opuštěné brány. Do konce poločasu jsme již kontrolovali hru a nepustili soupeře do žádné nebezpečné šance.

Kdo čekal, že se po přestávce Libišany vrhnou do útoku se mýlil. Naši ještě intenzivněji pokračovali ve vytváření příležitosti ke vstřelení další branky. Byli za to po zásluze odměněni. Hladík zahrál skvěle standardku (dařilo se mu to celý zápas) a Šrek se ukázkově pověsil do vzduchu. Jeho hlavičce pak již nestálo nic v cestě. Po té soupeř mocně finišoval, hnal ho do útoku i do té doby dobře pískající Halas. Jeho tlak byl korunován úspěchem. Po hezké kombinaci se středem naší obrany protáhl Morávek a snížil na 2:1. Poslední čtvrthodina pro nás nezačala optimisticky. To rozhodčí, jako blesk z čistého nebe, vykouzlil penaltu. Ale naši mají v brance skvělého Rejdugu a ten penalty bravurně likviduje. Stejnou historii má zapsanou i tato penalta! Po té jsme již výhru ubránili, i když s vypětím všech sil.

Naši si vítězství zasloužili, nejen za skutek vedoucí k nápravě situace v českém fotbale, ale zejména pro to, že byli po většinu zápasu lepším týmem. Pochvalu proto zasluhují všichni aktéři, bez rozdílu!!! K netradičnímu pondělnímu duelu zajíždíme do Popkovic. [mk]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin