Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

31.8.2008 , 17:004. kolo III. třída - Přeloučsko
Zdechovice - Přelovice  1:1 (1:0)
 Góly:   Hladík L.1      Asistence:   Hladík M.1
ŽK: 1:3 (Balada M., Pracz, Hrabě)   ČK: 1:1 (Šašma P.)
Diváků: 50     Rozhodčí: Říha  7  Asist.rozh.: Paclík  9
Trenér: Koch, M. Novák
Po druhé v této sezóně vyrazili naši hráči ven, tentokrát na půdu ambiciózního celku Zdechovic. Tento tým v minulosti patřil k našim nejčastějším soupeřům a po Rohovládové Bělé s ním máme také nejlepší bilanci. Devatenáct vítězství oproti třem prohrám z nás papírově dělal velké favority. Ale pozor, kdo sleduje pravidelně fotbalové dění tak ví, že právě dvě ze tří proher jsme inkasovali v posledních dvou vzájemných zápasech! Před "náhradními" trenéry Kochem a M. Novákem (Kvapil je na dovolené), tak čekal úkol zastavit tento neblahý trend.

Průběh prvního poločasu však moc ve prospěch trenérů nevypovídal. Soupeř měl více ze hry, naši působili velmi ospalým dojmem. Když se pak domácí, po promáchnutí M. Hladíka, dostali do zaslouženého vedení, nevypadalo to s našimi vyhlídkami příliš růžově. Branku jsme ohrozili snad jenom dvakrát. Shodně hlavou neuspěli Pavel Dlask ani Pracz. Proto jsme mohli být rádi, že poločas skončil jen 1:0 pro domácí.

Ve druhé půli však naši výrazně zvýšili svoji aktivitu. Náhle se přesvědčili se, že se s tímto soupeřem dá hrát nejen vyrovnaná partie. Stále více jsme se dostávali před branku soupeře. Velkou šanci na vyrovnání nevyužil Pavel Dlask, jehož střelu vyrazil domácí gólman na roh. O vzruch na hřišti se postarala v 65. minutě strkanice mezi P. Šašmou a hráčem soupeře. Dobře pískající rozhodčí Říha pak oba hříšníky po právu odměnil předčasným zchlazením v místních sprchách. Nižší počet hráčů na hřišti šel k duhu našemu týmu. Pomalu jsme ovládali hru a stále více jsme se dostávali na dostřel branky domácích. V 70. minutě Baladova "jedovka" ještě neuspěla, ale o pět minut později už bylo vyrovnáno. M. Hladík prostrčil míč mezi obránci na svého tátu a jeho střela za výrazného přispění dezorientované obrany domácích skončila v síti. Těsně před koncem měl obrovskou šanci Pracz, ale jeho hlavička skončila pouze na tyči. I když nám vítězství nebylo souzeno, přivezli jsme domů důležitý a trochu nečekaný bod.

Za druhý poločas patří poděkování celému týmu. K zamyšlení však je fakt, jak rozdílné výkony jsme v jednotlivých dějstvích schopni produkovat. Dobré zjištění ale je, že letos poprvé jsme v závěru zápasu svého soupeře jednoznačně přehrávali. Z toho by si měli vzít naši hráči mustr pro další duel. Ten odehrají v domácím prostředí se silným celkem Lánů na Důlku. Zápas se hraje v neděli v 17 hodin. [mk]