Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

7.9.2008 , 17:005. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Lány na Důlku  2:3 (0:1)
 Góly:   Nykodým2      Asistence:   Hladík L.1    
      Šašma P.1    
ŽK: 2:1 (Němý, Šašma P.)   ČK: 0:0
Diváků: 70     Rozhodčí: Klempíř  4  Asist.rozh.: Štochl  8
Sestava-známky:
Nykodým7 Hladík L.6
  75´Novák J. -
   
Šašma P. 6 Balada M.6 Tamchyna5 Hladík M.6
   45´Němý 5
       
Šprinc R.5 Pracz5 Vrba T.5
     
Hrabě5
 
Rejduga A.6
Trenér: M. Novák, Koch
V zápase 5. kola nás čekal těžký soupeř. V paměti jsme ještě měli vysokou jarní prohru na soupeřově hřišti. Zřejmě i soupeř chtěl na tento zápas navázat, začal ve vysokém tempu a už ve 3. minutě vstřelil úvodní branku. Fotbalovější hosté následně měli ještě další příležitosti, které však zmařil Rejduga. Postupem času jsme hru vyrovnali, gólmana hostí jsme ale moc neprověřili. Z naší strany jsme zaznamenali pouze dvě střely, Balada i Tamchyna však mířili vedle branky.

Ve druhém poločase jsme zvýšili aktivitu, jejímž výsledkem byl zvrat ve výsledku. Ve 48. min. unikl po pravé straně L. Hladík a jeho centr doklepl do branky Nykodým. Byl to jeho první gól v dresu Přelovic. Svůj druhý gól znamenající naše vedení přidal v 67. min. křížnou střelou ke vzdálenější tyči, když míč předtím vybojoval Šašma. Od této doby jsme trochu polevili. V závěru zápasu jsme se dostali pod drtivý tlak hostů, z něhož pramenily závary před brankou a standardní situace. Střely ze dvou trestných kopů v 83. a 86. min. navíc skončily v naší síti a my ztratili slibně rozehrané utkání, kterému by slušela remíza.

Po zápase zavládlo nad závěrečným výsledkem zklamání. Zvláště, když vítězný gól hostů si vzal do své režie rozhodčí Klempíř. Po upozornění, že trestný kop bude rozehrán "na píšťalku", nicméně nečekal na postavení zdi a zapískal. Zatímco Rejduga byl u jedné tyče branky a dirigoval zeď, soupeř ihned po zapískání poslal míč ke druhé tyči odkryté branky. Tento neprofesionální postup, který zásadně ovlivnil výsledek utkání, bychom u zkušeného rozhodčího nečekali !?!?.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin