Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

28.9.2008 , 16:308. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Rybitví  2:1 (1:0)
 Góly:   Vrba T.1      Asistence:   Tamchyna2    
   Hladík L.1       
ŽK: 4:2 (Tamchyna, Šašma P., Hrabě, Balada M.)   ČK: 0:0
Diváků: 100     Rozhodčí: Sklenář  7  Asist.rozh.: Štochl  8
Sestava-známky:
Trenér: Kvapil
K prvnímu vzájemnému mistrovskému zápasu přijel celek z Rybitví. Nováček III. třídy si zatím nevede nijak špatně a tak se očekával napínavý souboj. V dresu soupeře se představilo mnoho hráčů, kteří někdy hráli za Přelovice (Šaravec, Pejřimovský, Fistr, Bořil, Vlk, za žáky Levai). Spolu se soupeřem dorazil i velký počet fanoušků.

Ještě před úvodním hvizdem výbor TJ Přelovice popřál Václavu Šaravcovi k 60-tinám. V úvodu zápasu byli hosté aktivnější a v 6. minutě vyslali na Rejdugu pěknou dalekonosnou střelu. My jsme první střelu na branku zaznamenali až ve 26. min. a byl z toho gól. Po centru Tamchyny a zaváhání hostující obrany skóroval L. Hladík. Hra v první půli se většinou odehrávala mezi šestnáctkami a z naší strany jsme už branku hostů neohrozili.

Druhý poločas začal naším náporem a přišli i šance. Ve 48. min. L. Hladík prošel obranou, jeho střelu po zemi k protější tyči Šaravec vytěsnil na roh. Vzápětí po centru Tamchyny Pracz hezkou hlavičkou těsně minul. Po těchto tutových šancích platilo nedáš-dostaneš. Střelou ze dvaceti metrů hostující Fořt srovnal na 1:1. Rozhodující gól přišel v 58. min. Trestný kop Tamchyny sice Šaravec vyrazil, dobíhající Vrba však v souboji s obráncem hlavičkou dotlačil míč do branky. Za vítězný gól ale zaplatil roztrženým obočím a místo oslav musel na šití, stejně jako už v prvním poločase hráč hostí Pejřimovský. V 78. min. se do šance dostal L. Hladík, jeho přízemní střelu tentokrát k bližší tyči Šaravec opět vyškrábl. Do třetice se souboj těchto dvou aktérů opakoval o pět min. později a opět z něho vyšel vítězně hostující brankář. V 85. min. předvedl pěknou akci Balada, bohužel bez úspěšného zakončení. Tečku za zápasem udělal J. Novák, když po přihrávce L. Hladíka z gólové pozice vysoko přestřelil.

Vynikající výkon podal M. Hladík, když eliminoval pohyblivého soupeřova útočníka Levaie. Vyšel tak trenérův tah s osobní obranou. Možná nejlepší svůj zápas odehrál Pracz. K příštímu zápasu jedeme do Semína, hraje se v neděli už od 16 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin