Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

1.11.2008 , 14:0013. kolo III. třída - Přeloučsko
Chvaletice - Přelovice  3:0 (0:0)
ŽK: 2:1 (Balada M.)   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Jakoubek    Asist.rozh.: Paclík  
Sestava-známky:
Trenér: Kvapil
K poslednímu zápasu podzimu jsme zavítali na hřiště loňského účastníka okresního přeboru. Za slunečného počasí nás přijel podpořit i slušný počet fanoušků.

Domácí začali z ostra, často se dostávali na dostřel naší branky a Rejduga musel řešit mnoho ošemetných situací. Od gólu nás zachránilo i břevno. Po počátečním náporu soupeře jsme se vzpamatovali a také si vypracovali šance. Tu největší měl Pracz, když po rohu Nykodýma hezkou hlavičkou těsně minul. Celkově ale měli více ze hry domácí, naše akce nebyly tak nebezpečné jako jejich.

Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Domácí měli více přípežitostí, podařilo se jim trefit dvakrát tyč a jednou břevno. Naše šance byli v protiútocích. Většinou jsme je ale řešili komplikovaně a nic z nich nevytěžili. V 65. min. byl ve vápně faulován L. Hladík, rozhodčí však nepochopitelně místo penalty nechal zahrát přímý kop za hranicí pokutového území. V 75. min. jsme už inkasovali. Po závaru před naší brankou jsme nedokázali odkopnout míč a Rejduga byl na umístěnou střelu krátký. Po obdrženém gólu jsme více vysunuli hru a snažili se vyrovnat. Nejblíže k tomu měl M. Hladík, z dobré pozice však trefil pouze nohy domácího brankáře. Vyrovnat se nám nepodařilo, naopak to byli domácí, kteří využili naší sázky na útok a v 85. a 87. min. pojistili své vítězství.

Přes prohru v závěrečném zápase lze podzimní část sezony hodnotit pozitivně. Třetí místo a pouze čtyřbodová ztráta na vedoucí celek jsou velkým příslibem pro jaro.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin