Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

5.4.2009 , 16:3015. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Přelouč B  2:0 (1:0)
 Góly:   Vrba T.1      Asistence:   Hladík L.1    
   Vohralík P.1        Balada M.1    
ŽK: 1:2 (Pracz)   ČK: 0:0
Diváků: 120     Rozhodčí: Strnad K.  8  Asist.rozh.: Paclík  8,   Štochl  8
Sestava-známky:
Trenér: Kvapil
První jarní zápas na domácím hřišti doprovázela výborná divácká kulisa (včetně zvědů mužstev aspirujících na postup). Hrálo se na skvěle připraveném a po zimní přestávce ukouleném povrchu s běloskvoucími lajnami. Soupeř v průběhu utkání představil 5 borců, kteří velmi dobře účinkovali v sobotním vítězství A-týmu v Rosicích. Naopak na naší straně jsme postrádali stopera Hraběho a špílmachra Kaderku.
Přesto jsme do utkání nastoupili sebevědomě se zabezpečenou obranou a kvalitním útokem. První se však mohli gólově prosadit hosté, Rejduga ale byl proti - střelu směřující do horního růžku skvělým zákrokem vytěsnil na roh. Byl to jeden z klíčových momentů. Do naší první velké šance se dostal Vohralík, jeho střelu po centru Balady z pravé strany stačil brankář hostí vyrazit nad břevno. Gól přišel v závěru první půle, když se Balada proháčkoval do šestnáctky hostů a byl zastaven až faulem. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil penaltový specialista Vrba. Krátce po přestávce si na centr L.Hladíka z levé strany naběhl neúnavný Vohralík a hlavou přidal druhý gól, svůj premiérový v dresu Přelovic. Další velkou šanci měl Balada, jeho volej po centru L. Hladíka branku minul.
Můžeme konstatovat, ža výhra byla zasloužená. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a soupeře jsme až na výjimky k ničemu nepustili. Je patrné, že hráči vědí o co hrají. Z mužstva vyzařuje síla i odhodlání. Ve výborné formě se jeví na jaře Pracz a Vrba, velmi dobře zapadla i pracovitá posila Vohralík. Do tempa se dostávají všichni mladíci. Nezaostávají však ani ostatní a to je velmi dobrý signál pro budoucí zápasy. Ten nejbližší hrajeme v neděli ve Valech s tamním "béčkem".

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin