Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Balada M.4 Hladík L.4
65´Vrba T. 4

Nykodým 5 Kaderka4 Vohralík P.4 Hladík M.5
   80´Novák J. 4

Šprinc R.3 Pracz 3 Bartoš5

Hrabě2
70´Němý 4

Rejduga A.3
Trenér: Kvapil
Zápas jara s lídrem naší skupiny mužstvem Zdechovic neskončil pro naše barvy kýženým úspěchem. Utkání sledovalo bezmála 100 platících diváků za rozhodování arbitra Zieglera z Přelouče.
Utkání jsme začali aktivně, ale přesto jsme jako první inkasovali my. V 7. min. soupeř rozebral naši obranu a neobsazený hráč pohodlně skóroval. Naše odpověď přišla ve 20. min., kdy si na rohový kop zahrávaný Nykodýmem krásně na přední tyč naběhl Bartoš a hlavičkou srovnal. Velkou šanci jsme měli ve 30. min. Po rychle rozehraném trestném kopu se k míči dostal Balada, obešel brankáře a ideálně nahrával před branku. Naneštěstí se jeho spoluhráči dostali do palebného postavení příliš pozdě a tak hostující obránce stihl odvrátit . Další vyloženou šanci ve svižně hraném prvním poločase už neměl ani soupeř a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.
Z druhého poločasu byla nejdůležitější první desetiminutovka. V ní se ukázala síla soupeře resp. naše nevyzrálost. Nejdříve se Balada po L. Hladíkově sklepnutí ocitl sám před vyběhnuvším gólmanem, nabízelo se zakončení lobem, náš hráč však volil průhlednou kličku a o balon přišel. To, co se nepovedlo nám, podařilo se soupeři. V 50. min. hráči Zdechovic lehce prošli naší obranou a umístěnou střelou k tyči vstřelili druhý gól. Lekce z efektivity pokračovala a o 5 minut později Šrincovu chybnou rozehrávku potrestal soupeř třetím gólem. Následně jsme se mohli vrátit do hry Vohralíkem, který se dostal do stejné situace jako na začátku poločasu Balada. Se svou střelou však neuspěl stejně jako vzápětí Kaderka, který se pro změnu v dobré pozici utopil v kličkách. A bylo po fotbale... Za zmínku stojí už jen 70. min., kdy Kaderka vyslal načasovanou přihrávkou do dobré pozice M. Hladíka, ale jeho zakončení mělo sílu jarního vánku. V závěru ještě po rohovém kopu střílel nad branku střídají J.Novák. Brankový účet však uzavřeli hosté, když v poslední minutě dali čtvrtou branku.
Nedá se říci, že by byl soupeř nad naše síly. Nicméně obrovská propast čněla v řešení jednotlivých situací, v malé odvaze a zejména pak ve střelecké produktivitě. Nasměrujme nyní všechny síly k druhému místu. Ono nám stejně nic jiného nezbývá, protože předpokládat, že Zdechovice ztratí devět bodů a my nulu je přinejmenším málo pravděpodobné. Příští zápas můžeme útok k druhému místu nastartovat na Lánech na Důlku, ty se na jaře hodně trápí. Zápas se hraje v neděli v 17:00 hodin.