Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

24.5.2009 , 17:0022. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Semín  2:1 (1:0)
 Góly:   Vohralík P.1      Asistence:   Hladík L.1    
   Nykodým1        Bartoš1    
ŽK: 4:2 (Balada M., Novák J., Němý, Bartoš)   ČK: 0:0
Diváků: 80     Rozhodčí: Buchta  8  Asist.rozh.: Paclík  10,   Jarin  8
Sestava-známky:
Vohralík P.7 Hladík L.7
  25´Novák J.  6
   
Nykodým7 Balada M. 7 Kaderka6 Hladík M.7
  45´Vrba T.- 
    50´Němý  6  
 
Šprinc R.6 Pracz6 Bartoš 7
     
Hrabě7
 
Rejduga A.6
Trenér: Kvapil
Po herně nevydařených zápasech na hřištích soupeřů nás čekal v domácím prostředí Semín. Ten se může na jaře pochlubit vynikajícími výsledky. Naši hráči zase chtěli dokázat, že fotbal stále umí a že flintu do žita ještě nezahodili. Proto se dal očekávat zajímavý duel, zvlášť když bylo krásné počasí a velmi kvalitně připravené hřiště.

Hosté hned v samotném úvodu zápasu potvrdili svou jarní formu a vypracovali si stoprocentní šanci. Tu naštěstí vynikajícím zákrokem překazil Rejduga. My jsme odpověděli vzápětí a byla to popravdě nejhezčí akce zápasu. Po ose Hrabě, Balada a Vohralík putoval míč tím nejrychlejším způsobem až na L. Hladíka, jehož volej jen o centimetry minul opuštěnou branku Semína. O chvíli později se Nykodým proháčkoval podle brankové čáry a po jeho přihrávce Balada z blízka nastřelil jen nohy hostujícího gólmana. V 15. min. opět Nykodým prošel tentokrát středem obrany, ale míč poslal pouze do brankářových rukou. Úspěch přišel až ve 20. minutě. To po pravé straně unikl L.Hladík a jeho přihrávku zužitkoval Vohralík ve vedoucí gól. Další velkou příležitost ještě nevyužil M.Hladík, který po centru Nykodýma pořádně netrefil míč. Nedařilo se ani střídajícímu J. Novákovi, který akci zakončil střelou do náruče gólmana hostí. Naši po celý poločas produkovali pohledný fotbal, ale v koncovce jim chyběla větší efektivita. Soupeře jsme kromě úvodní minuty do výraznější šance nepustili.

Druhá půle však již zapadla do šedi posledních zápasů. Výjimkou byla jen úvodní šance Vohralíka po centru M. Hladíka. Stále více se k naší nelibosti začali prosazovat hosté. Jejich snažení pak dovršil v 60. min. střelec Panchártek, který nedal Rejdugovi šanci a vyrovnal brankové skóre. Další výraznou gólovku náš gólman již zmařil, když nohou vyrazil střelu směřující k tyči. Když už to vypadalo na remízu, prošel dlouhý Bartošův aut až do pokutového území, kde se nejlépe orientoval Nykodým. Jeho hlavička pak zajistila nejen vítězství v zápase, ale zachovala našemu týmu naději na výjimečný výsledek v konečném bilancování soutěže. Zápas velmi dobře odřídil rozhodčí Buchta, kterému výborně sekundovali oba pomezní Paclík s Jarinem.

Náš tým zaslouží pochvalu za kvalitní fotbal v prvním dějství, ale rozhodně ne za výkon v dějství druhém. Omluvou nemůže být ani zásah do sestavy vinou zranění. Nebo to snad již byl trenérův tah na Kolesa, kam odjedeme oslabeni o výrazné opory? Kdo ví? Odpověď nám přinese již sobota. Veledůležitý zápas o druhé místo v tabulce začíná v 17:00 hodin.

 

 

fotky ze zápasu Fotografie ze zápasu Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin