7.6.2009 , 17:0024. kolo III. třída - Přeloučsko
 Góly:   Balada M.1      Asistence:   Balada M.1
ŽK: 1:2 (Balada M.)   ČK: 0:0
Diváků: 80     Rozhodčí: Ziegler  7  Asist.rozh.: Štochl  9
Trenér: Kvapil
Na krásném zeleném "kožíšku", sestříhaném do soustředných kružnic, přivítali naši fotbalisté mužstvo Starého Máteřova. Tým, který obývá spíše dolní část tabulky, neměl být pro naše fotbalisty výraznou překážkou. V nepříliš obvyklé sestavě jsme však na hřišti totálně propadli.

Hosté byli důraznější, sehranější a jejich akce nebezpečnější. To vše vedlo k jejich úvodní brance již ve 13. min. Naši nesložili zbraně a brzy vyrovnali. V 17.min. si na trestný kop Balady nejvýše vyskočil Bartoš a hlavou poslal míč do sítě. O tři minuty později opět po trestném kopu Balady hlavičkoval Pracz nad. Na rozdíl od nás byli hosté přesnější a ve 36.min. přidali druhý gól. Dalším střelám mířícím do naši sítě stačil zabránit často osamocený Rejduga. My už jsme do konce poločasu nejistého gólmana hostí neprověřili.

Přestávkové odhodlání zvrátit průběh utkání vzalo za své během osmi minut druhého pobytu na hřišti. Hosté lehce pronikli naší obranou a byl z toho třetí gól. Čtvrtý pak přidali z penalty. V 62.min. Hrabě ze soupeřovy poloviny hřiště nepochopitelně zahrál velkou malou domů, Rejdugův odkop zachytil soupeř a po rychlé akci jsme inkasovali pátý gól. Blízko gólu jsme byli v 69.min., Šprinc si naběhl na trestný kop Balady, ale jeho hlavička těsně minula branku. Gólem neskončila ani Baladova akce ani následná střela Vohralíka do spojnice břevna a tyče. Mezitím však soupeř mnohokrát kombinačně rozebral naší obranu a přidal šestý gól. Od vyšší prohry nás navíc uchránil Rejduga. Gólu v soupeřově síti jsme se přece jen dočkali. V 89.min. Kaderka vyslal do samostatného nájezdu Baladu a ten dal náš druhý gól. Dobře pískal přeloučský Ziegler.

Soupeř se prezentoval výbornou kombinační hrou a předčil tak všechny dosavadní týmy, s kterými jsem se dosud poměřovali. Výhru si tak více než zasloužil. My jsme opět tápali a jakoby čekali na zázrak. Na místo čekání by se určitě vyplatil poctivý výkon, který často omluví jinak neomluvitelné chyby. Stále k nám chodí hodně diváků a neradi bychom o ně přišli. V posledním venkovním zápase se naši hráči představí v Dolanech, které se topí v sestupových problémech. Zápas se hraje v neděli v 17:00 hodin.