ŽK: 1:2 (Balada M., Šprinc R.)   ČK: 0:0
Diváků: 90     Rozhodčí: Čížek  7  Asist.rozh.: Paclík  8

60´Němý 6

Hrabě6

Rejduga A.7
Trenér: Koch
Po dvou předchozích nepovedených zápasech jsme chtěli napravit dojem z naší hry a z Dolan si odvézt výhru. Vítězství potřebovali i domácí, neboť ještě neměli jistotu záchrany ve III. třídě. Navzdory některým spekulacím o možném výsledku zvítězil sportovní pohled. Naše mužstvo se stmelilo, táhlo za jeden provaz a nakonec se to projevilo na předvedené hře i výsledku.

Hra v prvním poločase byla vyrovnaná, gólově jsme se však prosadili my. Ve 20.min. L.Hladík přihrál do běhu Baladovi a ten tvrdou ranou pod břevno zajistil vedení. Další výrazná šance přišla o několik minut později. Balada postupoval od půlky hřiště sám na branku, ale domácí obránce ho dostihl a na hranici vápna mu čistě odebral míč. Šance měli i domácí. Štěstí jsme měli při dalekonosné střele, která skončila na břevně, v závěru poločasu pak Rejduga pohotově zneškodnil gólovku domácích, kdy jejich hráč hlavičkoval z hranice malého vápna do odkryté branky.

Druhý poločas jsme začali náporem a přišly další šance. Nejdříve Šprinc hlavičkou po centru L.Hladíka netrefil pořádně míč, tentýž hráč se pak po centru Balady ocitl sám před brankou. Místo střely z voleje si míč zpracovával a to stačilo domácímu gólmanovi ke zmaření akce. Další příležitost ke skórování měl Pracz, když hlavičkoval do tyče. Poté přišla naše slabší chvilka a domácím se podařilo vyrovnat. Navíc po sérii rohových kopů ještě nastřelili tyč. Pak už padaly góly pouze do domácí sítě. Po závaru na hranici šestnáctky střelu L.Hladíka zblokoval obránce a odražený míč nekompromisně poslal do branky Balada. V 70.min. L.Hladík pronikl do šestnáctky a zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování M.Hladíka. Tomu se však střela vůbec nepovedla, míč pouze ztlumil, ale Vohralík po zemi k tyči zvýšil na 3:1. V poslední minutě Balada poslal před branku načechraný míč na nabíhajícího Vohralíka a ten hlavou přidal čtvrtý gól.

I když to možná pro nezasvěcené tak nevypadalo, měli jsem zápas pod kontrolou. Celý tým zahrál výborně, všichni si plnili své úkoly. Předvedli jsme dostatek povedených akcí a dařilo se nám i v zakončení. Příležitost zopakovat dobrý výkon budeme mít v neděli doma v posledním zápase sezony proti Chvaleticím.