Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Kaderka6 Hladík L.6
  40´Balada M. 6

Řehák6 Šprinc R.6 Vohralík P.6 Hladík M.6
   40´Trojáček M.6

Šimák R.6 Khun 6 Čapek6

Mádr D.6
85´Černík O. 6

Rejduga A.6
Trenér: Kučera, Doležal
Proroctví některých fotbalových odborníků, že našim fotbalistům nebudou příliš vyhovovat "slabá" mužstva se ukazuje jako správné. Náš domácí soupeř celek Dolan tuto pravdu potvrdil do slova i do písmene. Nakonec jsme přeci jen jeho odpor překonali a našim fanouškům, kterých přišlo opět velmi početné zastoupení, jsme mohli dát opět hezký dárek v podobě vítězství.
Naši si od prvních minut hráli se soupeřem jako kočka s myší. Lehce se dostávali před branku soupeře, ale střely bohužel končily mimo hostující svatyni. Každý si myslel, že se naši jen zastřelují, ale shodný obrázek naši fanoušci museli sledovat po celý první poločas.
Druhý poločas kopíroval první. Hrálo se prakticky na jednu branku, ale kýžený úspěch se stále nedostavoval. Natěšení diváci si mohli zakřičet až po správně nařízené penaltě rozhodčím K. Strnadem. K míči se postavil Mádr a jako správný kapitán poslal své spolubojovníky do vedení. V zápětí po úniku ho napodobil Trojáček a a na hřišti nebyl nikdo, kdo by nevěřil v plný bodový zisk lídra tabulky. Na vítězství již nec nezměnila ani neproměněná penalta Balady.
Vítězství si naši borci jednoznačně zasloužili, nikdo však nečekal, že se na něj tak nadřou. Největší positivum nejen z tohoto zápasu je disciplína našich hráčů, nezměrná vůle po vítězství a silná lavička, trenéry nevyjímaje. S tímto kapitálem se pokusíme dobýt i tvrz Máteřova, který nás na jaře školil z lekcí fotbalu. Zápas začíná již v 16:30 hodin.
5´ po rohu Kaderky odražený míč posílá Šprinc nad odkrytou branku
6´ nejzkušenější hráč Přelovic L.Hladík si nečekaně odbíhá na střídačku otočit trenýrky, které měl naruby
13´ pro ofside neuznaný gól Vohralíka
14´ po průniku L. Hladíka do vápna zasahuje za hostujícího gólmana obránce na brankové čáře
18´ roh zahraný Kaderkou končí na Čapkově hlavě, který ho posílá nad
28´ Kaderkův roh projde až k Čapkovi na nohu a ten nastřelí břevno
49´ po standardní situaci se míč kulečníkově odráží z chumlu k Řehákovi, který ho pošle tvrdou ranou do prvního hráče
50´ Balada po průniku do vápna se snaží skórovat z nulového úhlu a nastřelí jen tyč
52´ po Řehákově centru Čapek přenechává Baladovi, který nedosáhne o centimetry
53´ Kaderka v samostatném nájezdu v tváří v tvář gólmanovi posílá nad
65´ Vohralík zatahuje míč do vápna a je podražen, k penaltě se staví Mádr a posílá gólmana na opačnou stranu 1:0
67´ rychlá rozehrávka standardní situace na Šimáka, ten posílá kolmici za obranu a Trojáček skóruje přes dva obránce 2:0
77´ nedorozumění domácího Rejdugy s Šimákem a je z toho nedovolená malá domů, hosté však posílají daleko nad
79´ roh Trojáčka a Čapek nohou zas jen do břevna
80´ Balada si došel pro penaltu a sám si ji jde kopnout, posílá nad
87´ Khun zatáhl k lajně, zpětná přihrávka na Řeháka, který posílá jen do gólmana