Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

15.8.2010 , 17:002. kolo Okresní přebor
Přelovice - Chvojenec  2:0 (2:0)
 Góly:   Movsesian1   (17´)   Asistence:   Hladík L.1    
   Hladík L.1   (40´)     Řehák1    
ŽK: 3:2 (Řehák, Mádr D., Čapek)   ČK: 0:0
Diváků: 110     Rozhodčí: Čermák  7  Asist.rozh.: Čížek st.  5,   Rokyta  10
Sestava-známky:
Trenér: Kučera
O druhém srpnovém víkendu se opět otevřely brány okresních stadionů dokořán a vítaly tak fotbalu-chtivé diváky do svých ochozů. Ani Přelovický areál s krásným pažitem nebyl výjimkou. Zvláštní na tom bylo však to, že po devíti letech jsme opět pozvali diváky na "okresní ligu". A hned napoprvé jich přišlo požehnaně. Všechna místa k sezení byla zaplněná a první okresní menu, v podobě aspiranta na titul Chvojence, mohlo být servírováno. Dohled nad duelem převzala po dlouhé době trojice delegovaných rozhodčích, v čele s hlavním Čermákem. A kdo přišel, nelitoval. Hrál se totiž oboustranně atraktivní a útočný mač.

Od úvodního hvizdu jsme soupeře přimáčkli v jeho obraném území. V krátkém časovém sledu jsme si vypracovali řadu střeleckých příležitostí. Leč soupeř se z tlaku vymanil a ukazoval, proč je pasován na favorita okresního přeboru. Řada ostřílených fotbalistů i se zkušenostmi z vyšších soutěží, ukazovala svoji fotbalovou i kombinační dovednost. Naši však ani o píď nezaostávali a navíc udeřili. Po krásném L. Hladíkově centru si před obránce naskočil Movsesian a krásnou premiérovou hlavičkou otevřel okresní gólovou oponu našeho mužstva. Naši hráli s chutí a vzápětí si vypracovali další dvě parádní akce. Zvlášť ta první, po ose Vohralík, Čapek a L. Hladík by se mohla objevit v tréninkových instruktážích. Smolař L. Hladík ale neuspěl ani v první ani ve druhé akci, ale přeci jen se dočkal. Pomohl mu k tomu Řehák, který na našem trestném území připravil Zbudila o míč a překrásným sólem postupně ukazoval záda všem zadákům Chvojence. Po té napřáhl levačkou a gólman jen vyrazil k L. Hladíkovi a ten do prázdné svatyně zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase se obraz hry neměnil. Soupeř se snažil kombinovat a my jsme si vytvářeli gólové šance. Ty jsme však s pravidelností spalovali. Šance Vohralíka a zejména Trojáčka, po nezištné přihrávce Balady, doslova volaly po gólu. Nutno dodat, že loženku neproměnil na druhé straně ani rutinér Jedlička. Když pak spolehlivý Rejduga posbíral vše, co mělo nádech gólové šance, mohli jsme slavit první vítězství.

Všichni naši hráči odehráli výborný zápas a spontánní potlesk, více jak stovky diváků, jim byl zaslouženou odměnou. V dobrém světle se představily všechny tři nové akvizice Movsesian, Blažek i Pulpán. Nad rámec zahrál Čapek. Nad všemi však svým výkonem čněl Řehák. Ať se našim hochům daří i nadále. Budou to potřebovat už v sobotu od 17:00, kdy zajíždíme do Choltic.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin