Góly:   Hladík L.3   (20´,47´,87´pen.)   Asistence:   Řehák1
      Vohralík P.1
ŽK: 3:1 (Balada M., Půlpán, Movsesian)   ČK: 0:0
Diváků: 100     Rozhodčí: Májek    Asist.rozh.: Stratil  ,   laik - Paclík
Trenér: Kučera
Ve třetím domácím utkání jsme přivítali dalšího nováčka Okresního přeboru. Utkání nemělo favorita, my jsme však chtěli před domácím publikem naplno bodovat.

Začali jsme náporem a výsledkem byla už v první minutě nebezpečná střela Řeháka, která skončila těsně nad. O minutu později prošel obranou Balada a ve vyložené šanci sám před brankářem z hranice šestnáctky poslal míč šajtlí těsně vedle. Skóre se měnilo v 6. min. Řehák zpoza vápna natřikrát prostřelil hradbu bránících soupeřových hráčů - 1:0. Ve 20. min. Balada vysunul na levém křídle nabíhajícího Vohralíka, ten bez otálení našel přízemním centrem u vzdálenější tyče L.Hladíka a bylo to 2:0. Ve 25. min. vhodil Movsesian dlouhý aut až do vápna a hlavičku L.Hladíka hostující gólman jen konečky prstů vytáhl na roh. Ve 31. min. se po pravé straně vydal do útoku M. Hladík, míč prostrčil na L.Hladíka, ale ten ve vyložené šanci pouze nastřelil gólmana. Ve 35. min. Movsesian zamířil po zemi k tyči, ale brankář stačil nohou vykopnout. Gólem neskončily ani střely Čapka a Balady ani několik dalších příležitostí, které zblokovali hostující obránci, nebo ztroskotaly vinou špatné finální přihrávky.

Druhý poločas pro nás začal uklidňujícím třetím gólem. Ve 47. min. Balada zahrával rohový kop a L.Hladík hlavou zvýšil svým druhým gólem na 3:0. V 51. min. se po naší chybě uprostřed hřiště mohli do šance dostat také hosté, ale na poslední chvíli za cenu žluté karty zasáhl Půlpán. V dalších minutách jsme nadále měli hru pod kontrolou, ale vyložené šance nepřicházely. Naopak v 81. min. se po rohovém kopu a hlavičce dočkali gólu hosté - 3:1. V 83. min. brejk hostů nedovoleně zastavil Movsesian, naštěstí viděl pouze žlutou kartu. V 87. min. neúnavný Řehák pronikl do vápna a zastaven byl až faulem. Pravidelný exekutor pokutových kopů Mádr přenechal kopnutí následné penalty L. Hladíkovi k završení hattricku a uzavření konečného výsledku na 4:1.

Vítězství je zcela zasloužené. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, především v prvním poločase jsme měli jednoznačnou převahu a hosté nevěděli kam skočit. Bohužel z velkého množství šancí jsme proměnili jen dvě. To by se proti lepšímu soupeři nemuselo vyplatit. S jistotou zahrála obrana, aktivní byli krajní obránci. Dobře pracovala střední záloha, v útoku hýřil aktivitou a prací pro tým Balada, střelecky se prosadil L. Hladík. V příštím kole jedeme na hřiště loňského účastníka 1.B třídy Mikulovic. Hraje se v sobotu už od 16:30.