Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

10.10.2010 , 16:0010. kolo Okresní přebor
Přelovice - Řečany nad Labem  0:2 (0:0)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 100     Rozhodčí: Rambousek    Asist.rozh.: Hrdý  ,   Čapek  
Sestava-známky:
Balada M.6 Movsesian6
  85´Šimák R. -
   
Hladík L.6 Vohralík P.6 Řehák7 Šimák O.6
   
Čapek6 Půlpán6 Hladík M.6
    80´Blažek B. -
     
Mádr D.6
50´Khun 6
 
Rejduga A.7
Trenér: Kučera

Utkání se hrálo ve svižném tempu, ale prakticky až do 20. min. se hra pohybovala převážně od vápna k vápnu bez výrazných šancí. Ze strany hostů nám dělaly problémy především hlavičky po centrech, zvláště pak ta ve 31. min., při níž se však vyznamenal Rejduga, který stačil útočníka zblokovat a střela šla nad. My jsme měli šanci ve 35. min., kdy se po závaru před brankou k odraženému míči dostal L.Hladík, avšak rána mu nesedla a mířil vysoko nad. Ve 39. min. se do velké šance dostal O. Šimák, brankář hostí stačil nohou vyrazit. Ve 41. min. Balada pronikl po pravé straně za obranu až k brankové čáře, ale jeho přihrávka před branku nenašla adresáta, resp. další hráči nestačili před branku doběhnout.

Také ve druhé půli si oba týmy vytvářely gólové šance sporadicky. Pro nás vypadala nadějně akce v 52. min., kdy po centru Balady hlavičkoval Řehák nad. V 56. min. nás vystrašila další nebezpečná hlavička hostů, která orazítkovala břevno. V 70. min. jsme však nestačili zastavit průnik hostů po jejich levé straně a po střílené přihrávce a teči před brankou jsme inkasovali - 0:1. S blížícím se závěrem jsme se soustředili především na útok se snahou vyrovnat, čehož využili hosté v 85. min. k protiútoku a ke vstřelení druhého gólu nekompromisní ranou pod břevno.

Nedá se říci, že by se nám zápas nevydařil. S týmem ze špice tabulky jsme sehráli vyrovnané utkání. Hosté však byli šťastnější v zakončení, když dokázali využít našich chyb. Kdyby se navíc individuální výkony dalších našich hráčů přiblížili výkonu Řeháka z první půle, mohl pro nás být výsledek zápasu radostnější. Takhle se nebezpečně přibližujeme k nejnižším příčkám tabulky, kde se situace dost vyrovnala. A to nás ještě další těžcí soupeři čekají. Hned příští zápas hrajeme na půdě současného lídra tabulky Opatovic.
.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin