Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Blažek B.6 Vohralík P.7 Řehák V.7 Šimák O.6
75´Šimák R.-   87´Hladík L.-

Čapek7 Khun6 Hladík M.7
65´Půlpán 6

Mádr D.7

Rejduga A.7
Trenér: Kučera

Do zápasu jsme vstoupili výborně a již ve 4.min. se ujali vedení. Movsesianův dlouhý aut prošel s jedním dopadem vápnem až na vzdálenější tyč, kam naběhnul M. Hladík a hlavou poslal míč do sítě - 0:1. Gól však povzbudil spíše domácí a v dalších minutách byla v ohrožení naše branka při jejich rohových kopech. V 15. min. se do gólové šance po přihrávce Movsesiana dostal Balada, ze sólového nájezdu však gólmana neobelstil. Ve 28. min. měl gól na hlavě Movsesian po rohovém kopu, míč ho však překvapil a tak ho z malého vápna místo do odkryté branky poslal vedle. Místo navýšení skóre v náš prospěch přišlo vyrovnání. Ve 33. min. zahrávali domácí trestný kop z levé strany a míč prošel s malou tečí osamoceného hráče až do naší branky - 1:1. V závěru prvního poločasu jsme měli ještě několik slibných akcí, gólem však žádná neskončila.

Do druhé půle jsme vstoupili opět lépe my. Ve 46. min. se ve vápně uvolnil Balada a do gólovky přihrál Movsesianovi, ten však nastřelil pouze břevno. V 60. min. skončil pro změnu na našem břevně střelecký pokus domácích. Výborným zákrokem se předvedl Rejduga v 71. min. V 80. min. se po střetu v rohu šestnáctky kopala proti nám penalta. Tu Rejduga domácímu střelci vystihl a vyrazil. V 86. min. se do útoku po lajně po levé straně pustil Vohralík, prošel až do vápna k brankové čáře, přihrál před branku Baladovi a ten doklepl míč do sítě - 1:2. Zdálo se už zápas dotáhneme do vítězného konce, ovšem nestalo se tak. V 89. min. se razantně pustil do našeho vápna hráč domácích, narazil do Movsesiana a s křikem padl k zemi. Tento výstup mu rozhodčí spolknul a nařídil druhý pokutový kop proti nám. I tuto penaltu Rejduga vystihl, na míč si sáhl, ale vyrovnávacímu gólu nezabránil.

Zápas to z naší strany nebyl zrovna z těch povedených. Škoda, že někteří hráči zaostali za svými možnostmi. Naší hře chyběla větší šťáva, po stranách to moc nešlo a střed si důrazný soupeř pohlídal často pomocí nedovolených zákroků, za které také dostával žluté karty. Předvést lepší výkon a opět svou hru budeme mít možnost v posledním podzimním zápase doma v sobotu 6.11. proti Chvaleticím.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek