Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Balada M.7 Movsesian7
  70´Šimák R. 7

Řehák V.7 Vohralík P.7 Khun7 Hladík L.7
   60´Blažek B.7

Čapek7 Půlpán7 Hladík M.7
  65´Šimák O.  7

Mádr D.7

Rejduga A.8
Trenér: Kučera

V posledním podzimním zápase nás za nevlídného počasí čekal tým z konce tabulky. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od začátku jsme měli více ze hry. Už ve 3. min. po centru hlavičkoval v dobré pozice Khun nad. V 8. min. se pak dostal sám před gólmana, ten mu však šanci zlikvidoval. V 17. min. gólman hostí efektním zákrokem zachytil centr L. Hladíka. K dalekonosné střele se ve 21. min. odhodlal Vohralík, brankář ji se štěstím vyrazil na roh. Z dálky pálil také Čapek, ale střela šla vedle. Gólu jsme se dočkali ve 30. min., když Řehák v šestnáctce přihrál Movsesianovi, ten si míč zasekl a polovysokou střelou k tyči rozvlnil síť soupeřovy branky - 1:0. Hráče i diváky pak uklidnil ve 41. min. Balada. Hostujícího obránce okradl o míč a po samostatném nájezdu vstřelil druhý gól - 2:0.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně s cílem vstřelit další branky. To se podařilo v 51. min. Mádrovi z penalty po faulu na Movsesiana - 3:0. O tři minuty na to měli po chybě v obraně a faulu výhodu pokutového kopu také hosté, ale penaltový specialista Rejduga si nechtěl zkazit čisté konto a míč do sítě nepustil (na podzim už po čtvrté). Odpor hostů definitivně zastavil Khun po centru Balady - 4:0. Rejduga se předvedl parádním zákrokem ještě v 64. min. při přímém kopu hostů, když vytáhl na roh střelu mířící pod břevno. V 82. min. Balada pomotal hostující obranu a lobem našel u druhé tyče volného Vohralíka, pro něhož nebyl problém doklepnout míč do opuštěné branky - 5:0.
Po kolektivním výkonu jsme tak podzim uzavřeli zaslouženým vítězstvím.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek