Diváků: 70     Rozhodčí: Klempíř    Asist.rozh.: Štochl M.

60´Šimák R. 6

Uhlíř 6

Mádr T.6
Trenér: Novák M.
Bukovka neměla být pro náš B-tým vážným soupeřem a očekávalo se hladké vítězství. Zvláště, když se už v 5. min. po dlouhé hlavičce Pracze prodral kolem obránce do vápna Trojáček a po zemi otevřel brankový účet - 1:0. V 10. min. vyslal Pracz dalekonosnou střelu, kterou gólman vytlačil nad břevno. Pak se sice hrálo většinou na polovině hostů, ale bez přímého ohrožení branky. Ve 27. min. měli gólovku hosté, brejk zakončili střelou do tyče. My jsme měli velkou šanci ve 40. min., kdy do prázdné branky doklepával míč Pohanka, pro ofsajd však gól nebyl uznán.

Také druhý poločase pokračoval v naší režii a dostavily se další branky. V 55. min. se prezentoval Doležal krásnou střelou z 25 metrů umístěnou přesně do horního růžku - hostující gólman byl bezmocný. V 57. min. byl po druhé žluté kartě vyloučen hráč hostů a jejich akcie tím klesly na nulu. V 66. min. z pravé strany odcentroval R. Šimák na Doležala, ten si zpracoval míč a předložil Pohankovi, pro kterého už nebyl problém vsítit třetí branku. V 73. a 74. min. se ke slovu dostali také hosté. Nejdříve se po nedorozumění v našich řadách dostali do brejku zakončeného střelou vedle, pak stříleli těsně nad. Závěrečné slovo ale patřilo nám. V 90. min. prošel hostující obranou Baracz, jeho střelu gólman pouze vyrazil k Bartošovi a ten v klidu uzavřel skóre na 4:0. V dresu hostů odehrál 80 minut nestárnoucí František Kazilovský, bývalý hráč Přelovic.