17.10.2010 , 15:3011. kolo IV. třída - Přeloučsko
 Góly:   Doležal P.1   (20´)   Asistence:   Šimák R.1
ŽK: 2:2 (Pracz, Hrabě)   ČK: 1:0 (Trojáček M.)
Diváků: 70     Rozhodčí: Jakoubek    Asist.rozh.: Štochl M.
Trenér: Novák M.

K souboji týmů na prvním a druhém místě tabulky ve IV.třídě Přeloučsko dorazil tým z Rohoznice do Přelovic změřit síly s místním "béčkem". Ostře sledovaný zápas se tak stal šlágrem tohoto soutěžního kola.

Již od úvodního hvizdu začali domácí aktivněji, měli nad svým soupeřem převahu a postupně se začali dostávat do slibných brankových příležitostí. Precizně zahrávané rohové a trestné kopy obrana hostů i díky vysokým obráncům vcelku snadno odvracela. Poprvé mohlo udeřit v 18. minutě, kdy z pravé strany poslal míč před branku Bartoš, kde hostující obrana zapomněla na hlavičkujícího Doležala. Ten však branku hostů trestuhodně minul. Ve 20. minutě se již měnilo skóre. R.Šimák vyslal nádherným pasem do brejku právě Doležala, který sám prošel před brankáře hostů a neměl problémy se zakončením - 1:0. Ve 35. minutě přibrzdil domácí euforii Trojáček, který nešetrně sejmul hostujícího Pozlera a sudí Jakoubek jej poslal hodně předčasně pod sprchy a domácí dohrávali celý zbytek zápasu o deseti. Hosté se za první půli k vážnému ohrožení domácí branky téměř nedostali.

Ve druhém poločase sílil tlak hostů na domácí obranu s cílem srovnat stav zápasu. Domácí obrana dirigovaná Vrbou však dlouho odolávala. V 55. minutě pronikl po pravé straně hostující Pozler, ale brankář T. Mádr jeho prudkou střelu na bližší tyč vyrazil na roh. Hosté se vyrovnání dočkali v 58. minutě. Po centru do šestnáctky domácích si "ruční pinkanou" zahrál v malém vápně Bartoš, od kterého se míč odrazil na roh. Po zahrání rohového kopu využil zmatku v domácí obraně důrazný kanonýr Hlaváček a vyrovnal na 1:1. Krátce poté šel na hřiště L. Hladík, který v 70. minutě převzal pas od Doležala, dostal se do gólové šance, ale tu promarnil. Pro domácí mohlo být hůř. V 75. minutě zahrála domácí obrana špatně ofsajd systém a na branku postupoval s míčem hostující Hlaváček. Míč mu ale včas ukopl vracející se Mrštík. V 88. minutě poslal po trestném kopu dlouhý míč z poloviny hřiště do vápna hostů nový stoper D. Mádr. Zády k brance se snažil zakončit hlavou Pracz, ale míč pouze olízl břevno. Poslední slovo měli hosté. V 90. minutě Mrštík ve vápně atakoval Hlaváčka, kterému ale míč odkopl pouze na hranici velkého vápna k nohám hostujícího záložníka. Ten se ale zalekl a míč poslal vedle domácí branky. Zajímavé utkání tak skončilo zaslouženou remízou 1:1.

Domácímu týmu chyběl v první půli klid v zakončení. Zejména šance Doležala byla tutová. Za výkon lze pochválit hlavně R. Šimáka, který toho hostům mnoho nedovolil. Podle pozápasových ohlasů diváků zahrál dobře také Hrabě. Obrana domácích fungovala bezchybně hlavně v první půli.