Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

2004-2005 , jaro , 21. kolo III. třída - Přeloučsko
Lipoltice - Přelovice  1:0 (0:0)
ŽK: 3:1 (Hrabě)   ČK: 0:0
Diváků: 60     Rozhodčí: Syrůček  
Sestava-známky:
Bartoš2 Haken2
60´Novák J. 4  
   
Rejmont5 Doležal P.4 Vrba T.3 Hladík L.5
  55´Hrabě 4 
       
Dlask Pa.4 Novák Mar.4 Šprojcar4
    65´Šprync P. 4
     
Kozel4
 
Rejduga A.3
Trenér: Koch
V neděli zavítali naši fotbalisté na půdu tradičního rivala - mužstva Lipoltic. Historicky s tímto soupeřem má náš tým hodně vyrovnanou bilanci, která je lehce nakloněna v náš prospěch. Uvítalo je střídavé počasí, tvrdý terén a houževnatý soupeř.

Naši přijeli s kompletním kádrem, takže bylo možno optimálně složit mužstvo na obě části utkání. Obrana nastoupila v osvědčené sestavě. V útočných hrotech se však nově objevili Bartoš a Haken, v záloze nezvykle Rejmont a uzdravený Doležal. Na lavičce se pro změnu ocitl v poslední době trápící se Hrabě. První půle byla hodně vyrovnaná a většina zápasu se odehrávala v místech, odkud se góly nedávají. Pak však dvakrát zahrozil soupeř, shodou okolností vždy po našem zahrávaném volném kopu v útočném pásmu. Pak několikrát atakovali branku domácích naši fotbalisté. Nejblíže ke gólu měla střela Vrby a "přímák" Kozla.

Druhá polovina zápasu prakticky kopírovala první. Hra byla opět vyrovnaná. Pak však přišla velká chvíle tristního rozhodčího Syrůčka. Ten si vymyslel faul Pa Dlaska na Plavce na hranici trestného území. Míč si postavil domácí Oliva a parádní trefou poslal Lipoltice do vedení. Rejduga nemohl mít "za zdí" příliš čisté svědomí. Naši po té hodně otevřeli hru a vytvořili si několik slibných šancí. Největší spálili Novák M. a střídající Hrabě, který hodně oživil naši hru. Když po té nedal ani v poslední době nejlepší náš hráč Hladík, nemohli jsme zákonitě vyhrát.

Třetí prohra v řadě nejenže pouští Choltice a Živanice do trháku, ale sráží i potřebné sebevědomí. Našim borcům se nedala upřít snaha, ale ta bohužel ještě góly nedělá. Nedělním útočným hrotům chybí hodně do jejich pověsti a očekávání. Doležal se po pauze teprve rozehrává. S nezvyklými posty se dobře vyrovnal Rejmont. Pozitivní je i skutečnost, že tak úzký kádr je stále kompletní, vč. často střídajících hráčů! V neděli na svém hřišti, v sousedském derby, uvítáme momentálního lídra tabulky - mužstvo Živanic. V tomto duelu se ukáže, zda naše předchozí ambice na čelní umístění v tabulce byly opodstatnělé či nikoliv. (???) [MK]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin