Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:00
pátek - 17:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

2004-2005 , jaro , 22. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Živanice  2:3 (1:1)
 Góly:   Rejmont1      Asistence:   Kozel1    
   Novák Mar.1        Doležal P.1    
ŽK: 5:1 (Novák Mar., Bartoš, Kozel, Dlask Pa., Vrba T.)   ČK: 0:0
Diváků: 100     Rozhodčí: Čížek ml.  
Sestava-známky:
Trenér: Koch
Na sousedské derby, mezi prvním a třetím týmem tabulky, se přišlo podívat 100 diváků a halasný živanický FUN Club. Ti co přišli, určitě nelitovali. Shlédli kvalitní a dramatický duel, bohužel se špatným koncem pro přelovické fotbalisty.

Začátek vypadal pro naše plejery velmi špatně. Hosté se pustili do souboje s maximálním úsilím a plným nasazením, umocněným mohutným skandováním svých příznivců. (Tak se hraje o postup!!!). Naši často nevěděli kde jim hlava stojí a prakticky se hrálo na jednu branku. Tento obrázek trval téměř 20 minut a byl korunován i vedoucím gólem hostujícího Bidla. Ten si naběhl na krásně kopnutý centr Mádra (asi desátý v řadě). Po té se hra zvolna vyrovnávala a naši rovněž ukazovali, že mohou být nebezpeční. Hakenovi a zvláště Doležalovi to ještě po pěkné kombinaci s Bartošem nevyšlo, ale pak to přišlo. Po Doležalově zahraném rohovém kopu se krásně do míče položil M. Novák a pravačkou trefil do šibenice. Poločas se již dohrál zcela vyrovnán za stavu 1:1.

Do druhé půle vstoupili naši borci zcela odlišně, než do té úvodní. Velmi rychle strhli iniciativu na svou stranu a ukazovali, že jsou herně více než rovnocenným soupeřem (pravděpodobně) postupujícímu týmu. Pak však přišel nekompromisní atak Kaderky a Bidlo skóroval podruhé. Naši přesto nerezignovali a hráli vabank. Napodobili soupeře z úvodu utkání a doslova ho přišpendlili k jeho brance. Často to vypadalo na jasný gól, ale ani Bartoš, Doležal či Rejmont své jasné šance neproměnili. Z tohoto herního pojetí vyplývali i brejky hostů. Ty jsme zastavovali často jen za cenu faulů, až na ten poslední. Tři hráči soupeře proběhli naší poloprázdnou polovinou hřiště a Kaderka byl poslední, kdo bodlem prostřelil Rejdugu. V zápětí po rozehrání, se z chumlu konečně prosadil Rejmont. Škoda, že ten gól nepřišel dříve?

Náš tým, bez zraněných Hladíka a Šprojcara, počtvrté v řadě okusil hořkost prohry. Tentokrát hráči mohli jít však se vztyčenou hlavou. Z postřehů některých návštěvníků bylo znát, že to ocenili jak diváci tak soupeř. V neděli souboj o třetí místo s týmem Selmic. Opět doma! [MK]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin