Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

2.4.2011 , 16:3015. kolo Okresní přebor
Chvojenec - Přelovice  3:1 (1:1)
 Góly:   Mádr D.1   (5´ pen.)   Asistence:   Kalinin1
ŽK: 6:3 (Půlpán, Hladík M., Blažek B.)   ČK: 0:0
Diváků: 70     Rozhodčí: Svoboda    Asist.rozh.: Novák  ,   Sponner
Trenér: Kučera

Také ve druhém jarním kole jsme jeli na hřiště soupeře. Po nepříliš podařeném předchozím zápase na půdě posledního celku tabulky ve Chvaleticích nás naopak čekal vedoucí celek soutěže. Mnohem zkušenější Chvojenec nám navíc chtěl vrátit podzimní porážku.

Začali jsme soustředěnou hrou a několik úvodních minut jsme domácí před naší branku nepustili, naopak jsme se drželi na jejich polovině. Dobrý úvod vyvrcholil v 5. min., kdy byl ve vápně faulován Kalinin a z následné penalty vstřelil Mádr vedoucí gól - 0:1. Bohužel jsme pak přenechali iniciativu domácím a v 9. min. bylo vyrovnáno. Prudkou střelu z trestného kopu Rejduga neudržel a domácí hráč pohotově dorazil míč do sítě - 1:1. Do 25. min. se pak střídaly akce na obou stranách avšak zbytek poločasu patřil domácím. Ve 28. Rejduga nebezpečnou střelu vyrazil na roh, ve 38. skončil přímý kop domácích na břevně, ve 42. Rejduga včasným vyběhnutím vychytal další nebezpečnou šanci.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, přesto první šanci měli domácí, když postupovali dva na Mádra, ten situaci pozičně vykryl a Rejduga následnou střelu chytil. Před soupeřovu branku jsme se dostávali častěji, ovšem našim akcím většinou chybělo zakončení a když už, tak končily střelou vedle nebo zákrokem gólmana. Do dobré pozice se dostal Řehák, jehož střelu zpoza vápna brankář chytil. V 60. jsme po zaváhání v obraně nechali soupeře odcentrovat a další volný hráč na penaltě ranou z voleje dal vedoucí gól domácích - 2:1. V závěru jsme získávali převahu, ta však ke kýženému gólu nevedla. Navyšoval se pouze počet rohových kopů. Blízko vyrovnávacímu gólu jsme byli v 88. po jednom ze závarů před domácí brankou. Zblokovanou pohotovou střelu Khuna ještě mohl dorážet hlavičkou Movsesisan, byl sražen, ale jinak dobrý rozhodčí se neodvážil písknout druhou penaltu. Zřejmě z obav před nezvykle zfanatizovanými diváky domácích. Místo vyrovnání jsme pak v 90. inkasovali ještě třetí gól - 3:1.

V místy zbytečně podrážděném utkání ze strany domácích jsme i přes porážku proti kvalitnímu soupeři odvedli kolektivní výkon, který je příslibem do dalších zápasů.