24.4.2011 , 17:0018. kolo Okresní přebor
 Góly:   Hladík L.1   (32´)   Asistence:   Balada M.1
ŽK: 2:3 (Movsesian, Mádr D.)   ČK: 1:1 (Mádr D.)
Diváků: 70     Rozhodčí: Klempíř    Asist.rozh.: Šindler
Trenér: Kučera, Sýkora

Naši hráči v domácím prostředí přivítali velmi nepříjemného soupeře a tím byl tým ze vzdálené Dolní Rovně. Mužstvo na jaře hraje velmi dobře a určitě si k nám zajíždělo pro tři body. To ovšem ale nevěděli o skutečnosti, že naši hráči měli za sebou páteční "očistu" mozku i duše. Z vlastní iniciativy si řekli vše potřebné o svých jarních výkonech a na trávníku by to poznal i slepý. Naši byli jak vosy, napadali soupeře už v zárodku jeho akcí a sami se vrhali do rychlých ataků. Na střely jsme hned v úvodu výrazně vedli. Jen Šprinc to zkusil čtyřikrát, ale jeho muška byly prachbídná. Výrazně lépe se nesla střela M. Hladíka, kterou brankář vyrazil na roh. Po jeho zahrání hlavičkoval Půlpán těsně vedle, stejně se vedlo i L. Hladíkovi o chvíli později. Stále jsme ale byli aktivnější, průniky Řeháka, Movsesiana i Balady se stávali nebezpečnější a nebezpečnější, až konečně udeřilo. To Khun parádně vyslal Baladu do brejku, jeho křížné zakončení gólman vyrazil k volnému L. Hladíkovi a ten už v takových chvílích ví co dělat - 1:0. Je potřeba říci, že ani soupeř nezaostával. Rejduga několikrát vytáhl svůj pověstný zákrok a zabránil nejhoršímu. Poločas jsme končili výbornou aktivitou i dalšími šancemi.

Vstup do druhého poločasu lépe vyšel soupeři, který při zahrávání série rohových kopů chtěl využít svoji výškovou převahu, ale my jsme všechny pokusy odvrátili. Pak ale přišla zlomová 58. minuta, kdy náš kapitán Mádr byl po druhé žluté vyloučen. Tento moment výrazně "nakopl" soupeře, v dalším průběhu měl více ze hry a už v 64. min. při jisté dezorientaci v našich obraných řadách vyrovnal. Rejduga byl proti tečované střele naprosto bezmocný. Naši ani za tohoto stavu nerezignovali, dalo by se říct naopak. Po krátké konsolidaci po změně pozic našich deseti hráčů jsme se snažili hrát vyrovnanou partii a jen málo chybělo, abychom získali tři body. Více šancí měl však soupeř, výborného Rejdugu ale nepřekonal ani ve 100% šanci. V 88. min. se síly na hřišti vyrovnaly, když byl po druhé žluté kartě vyloučen také hráč hostí.

Při takovém nasazení není potřeba házet flintu do žita s žádným soupeřem. Jasně jsme si dokázali, že můžeme porazit každého. Ale kdo dá gól??? Výborně zachytal Rejduga, obrana byla dokonale organizovaná, záloha zejména po stranách byla velmi aktivní a nasazení útočníků bylo více než příkladné. To jsou klady, kterými se můžeme pochlubit. Ze všech nejvíce se asi povedl zápas M. Hladíkovi, ve kterém roste nesmlouvavý bek s výbornou podporou útočných akcí.