Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

8.5.2011 , 17:0020. kolo Okresní přebor
Přelovice - Mikulovice  1:1 (0:0)
 Góly:   Čapek1   (88´)   Asistence:   Movsesian1    
ŽK: 1:2 (Hladík M.)   ČK: 0:0
Diváků: 60     Rozhodčí: Sirůček    Asist.rozh.: Rokyta ml.  ,   Čapek  
Sestava-známky:
Kalinin6 Hladík L.6
55´Bartoš x  
   
Blažek B.6 Řehák7 Khun5 Movsesian6
75´Šimák R.x   
       
Čapek6 Půlpán5 Hladík M. 6
  65´Šprinc R. x  
     
Mádr D.5
 
Rejduga A.6
Trenér: Kučera

Dalším soupeřem v naší snaze o první jarní výhru byl čtvrtý celek tabulky. Odhodlání konečně vyhrát bylo znát od první minuty, kdy se po rohu do gólové šance dostal Movsesian. Většinu prvního poločasu jsme měli více ze hry, zahrávali nezvykle mnoho rohových kopů, ale soupeřova branka byla pro nás zakletá. Gólové parametry měly šance Khuna, L.Hladíka, Movsesiana a Blažka, který nastřelil tyč. Hosté se k naší brance dostávali pomocí dlouhých nakopávaných míčů nebo brejků. Ty byly ovšem velmi nebezpečné a Rejduga se hodně moc zapotil.

Také ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře a opět se rodily i šance, vázlo však zakončení. V 57. min. ale udeřilo na druhé straně. Uprostřed hřiště se míče zmocnil hráč hostů, prokličkoval mezi našimi bránícími hráči a nedal Rejdugovi šanci - 0:1. Pro nás to sice byla studená sprcha, ale stále jsme měli dost sil na obrat. Vstřelit gól ale byl nepřekonatelný problém. Hodněkrát chybělo i štěstí. A když se k tomu přidal ještě rozhodčí, který nejdříve odpustil proti hostům penaltu, když obránce rukou zabránil míči v cestě do branky, a pak přešel i penaltové sražení L. Hladíka, zdálo se , že míč do soupeřovy sítě nedostaneme. Nakonec jsme se však kýženého gólu přece jen dočkali v 88. min., kdy si Movsesian narazil míč s L. Hladíkem, pak ho prostrčil na Čapka a ten umístil míč po zemi k tyči - 1:1. Více už jsme nestihli.

V hledem k průběhu zápasu je pro nás remíza málo. Prakticky po celý zápas jsme měli více ze hry, ale největší naší bolestí je střelecká nemohoucnost. V dalším kole nás prověří lídr soutěže Pardubičky.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Houda CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin