Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

29.5.2011 , 17:0023. kolo Okresní přebor
Řečany nad Labem - Přelovice  3:1 (1:0)
 Góly:   Hladík L.1   (55´)   Asistence:   Movsesian1    
ŽK: 2:1 (Šimák R.)   ČK: 0:0
Diváků: 100     Rozhodčí: Havlík    Asist.rozh.: Vodrážka  ,   Kaplan  
Sestava-známky:
Balada M.6 Kalinin5
   
Blažek B.5 Řehák5 Movsesian5 Hladík L.5
80´Pracz-  85´Vohralík P.- 
       
Šimák R. 5 Khun6 Šimák O.5
75´Šprinc R. -    
     
Čapek6
 
Rejduga A.6
Trenér: Kučera

Zápas s jedním z aspirantů na postup, mužstvem Řečan, měl zvláštní předehru. Hráči A týmu si totiž dali závazek, že ze čtyř zápasů předcházejícím duelu s Řečany, získají minimálně 7 bodů. Bohužel, nestalo se! Proto celý tým na vlastní náklady zajistil autobus a navíc všichni hráči se pod vysokou pokutou museli dostavit v obleku a s kravatami. Bohu dík, stalo se! A tak do řečanské arény, za přítomnosti mnoha zvědavých pohledů, po dlouhých letech vjížděl přeplněný autobus a z něj na závěr vystupovali vyfešákovaní hráči ala Liga mistrů ...

Naši bez kapitána Mádra (stop na 3 zápasy za NIC), Půlpána (stop na 2 zápasy) a M. Hladíka (škola) začali výborně. Na krásném pažitu se nám hra dařila a rodily se i šance. Tu největší měl v desáté minutě Balada, kdy po Kalininově centru z levé strany jen těsně minul soupeřovu branku. Po té rozhodčí Havlík několikrát ponechal Řečany bez potrestání a první stejný zákrok Šimáka, vyhodnotil jako faul. Po jeho exekuci a následné hlavičkové teči si musel Rejduga poprvé sáhnout na míč a to když ho lovil ze své svatyně. O minuto později měl největší šanci zápasu opět Balada. Po samostatném nájezdu volil Kaňukovi kličku, ale ten ho vychytal. Po té předvedl Kalinin dlouhé sólo napříč hřištěm a z levé strany nastřelil jen boční síť soupeřovy branky.

Druhá polovina, vlivem sluníčka, již tak svižná nebyla. Přesto jsme zvládli začátek velmi dobře. Nejdříve po centru Balady střílel těsně vedle Blažek, ale pak to přišlo. Balada z levé strany šestnáctky domácích přenesl hru na pravou, odtud Movsesian přihrál podle gólmana L. Hladíkovi a ten už neměl problém skórovat do prázdné branky - 1:1. Leč naše radost měla jepičí život. V 62. minutě domácí zkopírovali naši akci a šli opět do vedení 2:1. Když jsme se chystali k závěrečnému náporu, ztratil R. Šimák míč při pokusu obejít protihráče a domácí zvýšili na 3:1. V samotném závěru jsme ale mohli ještě vyrovnat. Nejdříve po dloubáčku Balady se dostal za obranu Movsesian, ale jeho střelu gólman vystihl. Po té se poprvé na jaře objevil na hřišti Vohralík. Po dvou 100 metrových sprintech však nestačily síly na poslední Baladovu výzvu.

Jarní obrázek je stále stejný. Kolikáté to je utkání, kdy hrajeme minimálně vyrovnaný duel a přesto odcházíme poraženi? Vedle záporů v podobě ztráty bodů je třeba vidět i jasná pozitiva. Relativně dobrý herní projev i bez trvalých opor, psychická odolnost hráčů vůči ztrátám bodů, tažení za jeden provaz, smysl pro humor a zejména fakt, že Přelovice budou hrát okresní přebor i v příštím roce!

 

 

fotky ze zápasu Fotografie ze zápasu Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin