11.6.2011 , 17:0025. kolo Okresní přebor
Újezd - Přelovice  2:0 (1:0)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Rambousek    Asist.rozh.: Hrdý  ,   Baracz
Trenér: Kučera

Vstup do zápasu jsme měli velmi dobrý. V 9. min. prošel Čapek téměř přes celé hřiště až do vápna domácích, tam přihrál Movsesianovi, ten ale sám před brankářem nastřelil pouze jeho nohy.
Naopak v 11. min. z nenápadné akce udeřilo na naší straně. M. Hladík neodhadl dlouhý centr, míč podběhl a volný Svoboda otevřel skóre - 1:0. Hlavu jsme nesložili a dál se snažili, avšak bez efektu. Ve 28. min. měl gólovou šanci Kalinin, ale sám před gólmanem mu hlavičkou poslal míč pouze do náruče. Také šance Bartoše zůstala nevyužita.

Ve druhé půli jsme byli sice herně lepší, gólově se ale prosadili opět domácí. V 62. min. nejprve Blažek nebyl důrazný v hlavičkovém souboji o centrovaný míč, následně se pak v našem vápně prosadil neobsazený hráč domácích a upravil na konečných 2:0. My jsme se do vyložené šance nedostali, naše hra postrádala větší přesnost, lacino jsme ztráceli míče a napravování chyb nás pak stálo hodně sil. Úplný závěr patřil rozhodčímu, který se z neznámých důvodů rozhodl zkrátit utkání o sedm minut.