15.5.2011 , 17:0021. kolo IV. třída - Přeloučsko
 Góly:   Pracz1   (28´)   Asistence:   Bartoš1
ŽK: 2:0 (Trojáček M., Kaderka)   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Čapek    Asist.rozh.: Štochl M.
Pracz6 Trojáček M. 5

Pohanka P.5 Hrabě5 Kaderka 5 Šimák O.5
45´Blažek B.5

Vrba T.6 Bartoš6 Mrštík J.5
45´Šimák R. 5   45´Šprojcar 5

Uhlíř5

Kalous5
Trenér: Novák M.
K dalšímu utkání na přelovický pažit, dorazil nevyzpytatelný tým z Kojic změřit síly s místním B-mužstvem.

Oba týmy se již od začátku zápasu snažily hrát spíše po zemi, a tak bylo možné sledovat oboustranně zajímavý fotbal. Utkání bylo v části první půle vyrovnané a hra se přelévala mezi "šestnáctkami". Domácí ale náhle udeřili ve 28.min., kdy se po sérii přihrávek uvolnil na levé straně hřiště Bartoš a nádherným centrem našel na zadní tyči hlavu připraveného Pracze, který poprvé v zápase rozvlnil síť hostující branky - 1:0. Ve 31. min. mohli domácí zvýšit, ale Bartoš po přihrávce od Pohanky trefil krásnou střelou pouze břevno hostující branky. Ve 35. min. mohli hosté vyrovnat. Mrštík na pravé straně vyrobil "hrubici", hostující útočník poté přízemním centrem hledal svého kolegu, který ale zblízka minul branku gólmana Kalouse. Krátce nato hosté pykali. Ve 38. min. si to Kaderka s míčem "štrádoval" na hostující branku, ale před vápnem byl faulován. K trestnému kopu se postavil Trojáček a chytrou střelou přes hostující zeď zvýšil stav zápasu na poločasových 2:0.

O poločase provedl svými "čachry machry" změny v sestavě domácí trenér M.Novák, který poslal na hřiště hned tři čerstvé koně. Díky těmto změnám se hra domácího týmu spíše zhoršila a kombinace začala váznout. Hosté se tedy více dostali do hry a těžili z toho zejména v 70. minutě, kdy byl proniknuvší hostující hráč faulován ve vápně domácích a sudí Čapek neváhal s odpískáním pokutového kopu. Domácí gólman Kalous však při chytání této penalty štěstí neměl a hosté snížili na 2:1. Domácí tým mohl ale zakrátko na snížení stavu odpovědět, jenže dvě velice slibné Praczovy hlavičky cestu do hostující sítě nenašly. A když hosté některé své akce nedotáhli v závěru zápasu do konce, mohli se domácí nakonec radovat z hubené, ale cenné výhry 2:1.