Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

21.8.2011 , 17:002. kolo Okresní přebor
Přelovice - Chvojenec  4:1 (2:0)
 Góly:   Hochman2   (33´,59´)   Asistence:   Vohralík P.1    
   Vohralík P.1   (39´)     Šimák R.1    
   Khun1   (87´ )     Řehák1    
      Balada M.1    
ŽK: 3:2 (Khun, Bidlo, Hladík M.)   ČK: 0:0
Diváků: 150     Rozhodčí: Hrdý    Asist.rozh.: Baracz  ,   Klír  
Sestava-známky:
Balada M.7 Hochman8
75´Hladík L. 7  
   
Blažek B.7 Bidlo 7 Vohralík P.8 Řehák8
80´Šimák O.7   
       
Šimák R.7 Khun 8 Hladík M. 7
    46´Čapek 7
     
Mádr D.7
 
Rejduga A.7
Trenér: Kučera
Naši fotbalisté vstoupili do nové sezóny jako uragán. Po Cholticích smetli i favorita z Chvojence 4:1. Naplno tak využili dvou zápasů v domácím prostředí a vyhřívají se na výsluní okresního přeboru. Zda to je prvenství zasloužené, mohlo posoudit na 150 diváků, kteří se přišli podívat na nedělní mač. Zápas dobře řídila trojice rozhodčích Hrdý, Baracz a Klír. Hrálo se za krásného počasí a na parádním pažitu, o jehož kvalitu se při neúčasti hlavního pečovatele Pavla Dlaska, úspěšně postarala dvojice M. Novák - Stránský.
První poločas se tak trochu podobal úvodnímu duelu proti Cholticím. Soupeř plný zkušeností a nedávných hvězd začal velmi sebevědomě. My jsme více bourali než tvořili a často jsme útoky museli hasit i fauly. To byla voda na mlýn soupeře, zejména pak pro exekutora trestných kopů M. Jedličku. V rozmezí několika minut tak musel ukázat Rejduga veškeré své umění. Nejdříve skvělou robinsonádou vytěsnil trestný kop ze šibenice, následně vyboxoval roh a sérii završil přikrytím přízemní střely pod svoje tělo. Po té se začali osmělovat i naši borci. Pomalu přebírali iniciativu a útoky se stávaly nebezpečnější a nebezpečnější. Ve 33. minutě už to vyšlo a po přihrávce Vohralíka si ostrostřelec Hochman konečně udělal první zářez i v okresním přeboru. Ve 39. min. jsme sebevědomí soupeře nahlodali podruhé. Tentokrát si skvěle v koncovce počínal neúnavný Vohralík , když si dlouhý centr R. Šimáka za obranu zpracoval na prsa, obešel gólmana a gólem do odkryté branky zvýšil na 2:0.
Ve druhé půli zlobil soupeř jen na začátku. Pak jsme postupně ovládli hru. V 55. min. šanci Hochmana srazil obránce a z následného rohu nastřelil Khun břevno. V 59. min. se po dalším rohu Blažka podruhé střelecky prosadil Hochman a hlavou zvýšil na 3:0. V aktivitě nás pak trochu zbrzdila 60. min., když Bidlo ve vápně nešťastně zahrál rukou a z penalty nás za to potrestal D. Velinský - 3:1. V 66. min. čerstvý Čapek vyskočil jako kamzík v Tatrách (asi ho o dovolené na Slovensku sledoval) a tvrdou hlavičkou orazítkoval břevno soupeřovy branky. Další břevno se zatřáslo v 73. min. po střele Vohralíka. V závěru zápasu se přece jen podařilo skóre navýšit. To už odevzdaný soupeř sledoval jak čtyři naši hráči uhánějí na gólmana. Řešení si po přihrávce Řeháka nechal na svých kopačkách Khun a poslední brankou uzavřel učet zápasu na 4:1.

Náš tým si vítězství určitě zasloužil. Celý manšaft se dostal na vítěznou vlnu a tam se daří téměř vše. Ať jim to vydrží ještě dlouho. Příští týden naši borci vyjedou poprvé z domácí tvrze. V Ostřešanech je čeká soupeř, který ještě nezískal ani bod a určitě to bude chtít změnit. Zápas začíná v 17:00 hodin.

 

 

fotky ze zápasu Fotografie ze zápasu Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin