Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Balada M.7 Hochman8
75´Hladík L. 7

Blažek B.7 Bidlo 7 Vohralík P.8 Řehák8
80´Šimák O.7

Šimák R.7 Khun 8 Hladík M. 7
    46´Čapek 7

Mádr D.7

Rejduga A.7
Trenér: Kučera
Naši fotbalisté vstoupili do nové sezóny jako uragán. Po Cholticích smetli i favorita z Chvojence 4:1. Naplno tak využili dvou zápasů v domácím prostředí a vyhřívají se na výsluní okresního přeboru. Zda to je prvenství zasloužené, mohlo posoudit na 150 diváků, kteří se přišli podívat na nedělní mač. Zápas dobře řídila trojice rozhodčích Hrdý, Baracz a Klír. Hrálo se za krásného počasí a na parádním pažitu, o jehož kvalitu se při neúčasti hlavního pečovatele Pavla Dlaska, úspěšně postarala dvojice M. Novák - Stránský.
První poločas se tak trochu podobal úvodnímu duelu proti Cholticím. Soupeř plný zkušeností a nedávných hvězd začal velmi sebevědomě. My jsme více bourali než tvořili a často jsme útoky museli hasit i fauly. To byla voda na mlýn soupeře, zejména pak pro exekutora trestných kopů M. Jedličku. V rozmezí několika minut tak musel ukázat Rejduga veškeré své umění. Nejdříve skvělou robinsonádou vytěsnil trestný kop ze šibenice, následně vyboxoval roh a sérii završil přikrytím přízemní střely pod svoje tělo. Po té se začali osmělovat i naši borci. Pomalu přebírali iniciativu a útoky se stávaly nebezpečnější a nebezpečnější. Ve 33. minutě už to vyšlo a po přihrávce Vohralíka si ostrostřelec Hochman konečně udělal první zářez i v okresním přeboru. Ve 39. min. jsme sebevědomí soupeře nahlodali podruhé. Tentokrát si skvěle v koncovce počínal neúnavný Vohralík , když si dlouhý centr R. Šimáka za obranu zpracoval na prsa, obešel gólmana a gólem do odkryté branky zvýšil na 2:0.
Ve druhé půli zlobil soupeř jen na začátku. Pak jsme postupně ovládli hru. V 55. min. šanci Hochmana srazil obránce a z následného rohu nastřelil Khun břevno. V 59. min. se po dalším rohu Blažka podruhé střelecky prosadil Hochman a hlavou zvýšil na 3:0. V aktivitě nás pak trochu zbrzdila 60. min., když Bidlo ve vápně nešťastně zahrál rukou a z penalty nás za to potrestal D. Velinský - 3:1. V 66. min. čerstvý Čapek vyskočil jako kamzík v Tatrách (asi ho o dovolené na Slovensku sledoval) a tvrdou hlavičkou orazítkoval břevno soupeřovy branky. Další břevno se zatřáslo v 73. min. po střele Vohralíka. V závěru zápasu se přece jen podařilo skóre navýšit. To už odevzdaný soupeř sledoval jak čtyři naši hráči uhánějí na gólmana. Řešení si po přihrávce Řeháka nechal na svých kopačkách Khun a poslední brankou uzavřel učet zápasu na 4:1.

Náš tým si vítězství určitě zasloužil. Celý manšaft se dostal na vítěznou vlnu a tam se daří téměř vše. Ať jim to vydrží ještě dlouho. Příští týden naši borci vyjedou poprvé z domácí tvrze. V Ostřešanech je čeká soupeř, který ještě nezískal ani bod a určitě to bude chtít změnit. Zápas začíná v 17:00 hodin.