Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:00
pátek - 17:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

2004-2005 , jaro , 26. kolo III. třída - Přeloučsko
Srch B - Přelovice  1:1 (0:0)
 Góly:   Kozel1      Asistence:  
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 30     Rozhodčí: Tocháček  
Sestava-známky:
Bartoš5 Rejmont5
   
Novák J.4 Hrabě6 Haken4 Hladík L.4
   
Dlask Pa.4 Novák Mar.6 Vrba T.5
60´Doležal P. 4    
     
Kozel7
 
Rejduga A.7
Trenér: Koch
K poslednímu zápasu sezóny 2004-2005 zajížděli naši fotbalisté za celkem Srchu na půdu vypůjčeného hřiště Sokola Dříteč. Ve sportovním areálu je, kromě několika starousedlíků, skupinky silně podnapilých rádo by fandů Srchu, uzených žebírek a párků, přivítalo i pěkné prostředí a již tradiční sluníčko.

Na všech aktérech bylo znát, že se jedná o poslední utkání sezóny, a že již všichni myslí na odpočinek. Přesto soupeř nastoupil posílený o čtyři hráče "A" týmu. Upřímně řečeno jejich kvalita byla znát, ale naši borci se s tím vyrovnali velmi dobře. I ve sluníčku se hrál otevřený fotbal a obě mužstva si vytvořila celou řadu brankových příležitostí. Z naší strany stojí za zmínku tutovka Rejmonta, "přímák" Kozla do tyče či bomba M. Nováka. Tu vykouzlil po nejpohlednější akci zápasu po ose Kozel, Haken, Hrabě a oba Novákové. Na druhé straně Rejduga zachránil spletitou situaci v naší šestnáctce i samostatný nájezd. První poločas skončil pro oba aktéry bez branek.

Po změně stran se obrázek hry příliš neměnil. Oba soupeři ještě více otevřeli hru a vsadili vše na to, rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Do hry nastoupil i "lehce" indisponovaný Doležal a hned měl velkou příležitost ke skórování. V poslední chvíli mu však soupeř míč ukopl. Závěr zápasu přinesl i góly. Nejdříve bravurně chytil Rejduga penaltu Klofandovi, vzápětí však již inkasoval po dalším "výletu" tohoto stopera. I náš stoper byl velmi aktivní a právě on vyrovnal chytrým lobem po úspěšném presinku Doležala a Hraběho.

Utkání skončilo zaslouženou remízou. Našim hráčů stačila na čtvrté místo v konečném účtování sezóny 2004-2005. Uvidíme co se bude dít v sezóně následující??? Ta se pravděpodobně rozběhne 13.8.2005. [MK]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin