Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Rozpisy zápasů -> Domácí zápasy
A + B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Domácí zápasy

Kolo Datum Začátek Den Domácí Hosté Vysledek Poznámka
2. kolo18.8.  10:00NE Mladší dorost -Borohrádek 2:5
2. kolo18.8.  17:00NE A-tým -Mnětice 5:2
3. kolo25.8.  17:00NE B-tým -Zdechovice 5:0
3. kolo29.8.  17:00CT Mladší žáci -Heřmanův Městec/Choltice 12:0
3. kolo29.8.  17:00CT Starší žáci -Heřmanův Městec/Choltice 3:4
4. kolo31.8.  17:00SO A-tým -Selmice 3:0
4. kolo1.9.  10:00NE Mladší dorost -Velké Poříčí/Babí 2:5
2. kolo1.9.  15:00NE Starší přípravka -Staré Ždánice 9:4
3. kolo5.9.  16:30CT Mladší přípravka -Lázně Bohdaneč/Rosice 8:6
5. kolo7.9.  17:00SO B-tým -Jankovice 1:2
5. kolo8.9.  9:30NE Starší žáci -Slatiňany 5:2
5. kolo8.9.  11:15NE Mladší žáci -Slatiňany 6:0
6. kolo15.9.  10:00NE Mladší dorost -Nové Město nad Metují 7:0
6. kolo15.9.  16:30NE A-tým -Staré Hradiště 2:1
5. kolo19.9.  16:30CT Mladší přípravka -Chvaletice 4:12
7. kolo21.9.  9:30SO Starší žáci -FC Jiskra 2008 1:1
7. kolo21.9.  11:15SO Mladší žáci -FC Jiskra 2008 6:0
7. kolo22.9.  16:30NE B-tým -Choltice B 1:1
8. kolo28.9.  16:00SO A-tým -Jaroslav 5:1
8. kolo29.9.  10:00NE Mladší dorost -Vysoké Mýto 1:6
6. kolo29.9.  14:00NE Starší přípravka -Řečany nad Labem 9:5
7. kolo3.10.  16:30CT Mladší přípravka -Rybitví 9:4
9. kolo5.10.  16:00SO B-tým -Starý Máteřov B 6:0
9. kolo6.10.  9:30NE Starší žáci -Třemošnice 7:5
9. kolo6.10.  11:15NE Mladší žáci -Třemošnice 4:1
8. kolo8.10.  16:30UT Mladší přípravka -Semín 6:7
10. kolo12.10.  10:00SO Mladší dorost -Dobruška/Opočno 2:1
8. kolo13.10.  13:30NE Starší přípravka -FK Pardubice - dívky 3:11
10. kolo13.10.  15:30NE A-tým -Dražkovice 3:0
4. kolo15.10.  17:00UT Starší přípravka -Přelouč B 4:3
11. kolo19.10.  9:30SO Starší žáci -Libchavy 5:2
11. kolo19.10.  11:15SO Mladší žáci -Libchavy 7:2
11. kolo19.10.  15:30SO B-tým -Lány na Důlku 3:0
1. kolo24.10.  16:30NE Starší přípravka -Újezd 1:6
10. kolo24.10.  16:30CT Mladší přípravka -FK Pardubice B 4:8
12. kolo26.10.  10:00SO Mladší dorost -Solnice 2:1
12. kolo26.10.  14:30SO B-tým -Řečany nad Labem B 2:1
1. kolo31.10.  16:30CT Mladší přípravka -Valy 4:3
1. kolo2.11.  9:30SO Starší žáci -Přelouč 0:2
1. kolo2.11.  11:15SO Mladší žáci -Přelouč 7:1
13. kolo2.11.  14:00SO A-tým -Pardubičky B 3:2
14. kolo10.11.  10:00NE Mladší dorost -Broumov 6:0
1. kolo10.11.  13:30NE B-tým -Srch B 7:3
14. kolo16.11.  13:30SO B-tým -Staré Ždánice 5:2

 

 

Tisk rozpisu

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin