Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Rozpisy zápasů -> Rozpis pro A-tým - III. třída
A + B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Mladší žáci B Starší přípravka Mladší přípravka Domácí zápasy

A-týmIII. třída2019-2020 - podzim
2. kolo   NE   18.8.2019  -  17:00 Výsledek
Opatovice - Dašice:
Jaroslav - Staré Hradiště:
Torpedo - Ostřetín:
Dražkovice - Selmice:
Rohovládova Bělá B - Tetov:
Přelovice - Mnětice:
Pardubičky B - Valy:
3. kolo   SO   24.8.2019  -  17:00 Výsledek
Valy - Opatovice:
Mnětice - Pardubičky B:
Tetov - Přelovice:
Selmice - Rohovládova Bělá B:
Ostřetín - Dražkovice:
Staré Hradiště - Torpedo:
Dašice - Jaroslav:
4. kolo   SO   31.8.2019  -  17:00 Výsledek
Opatovice - Jaroslav:
Torpedo - Dašice:
Dražkovice - Staré Hradiště:
Rohovládova Bělá B - Ostřetín:
Přelovice - Selmice:
Pardubičky B - Tetov:
Valy - Mnětice:
5. kolo   NE   8.9.2019  -  17:00 Výsledek
Mnětice - Opatovice:
Tetov - Valy:
Selmice - Pardubičky B:
Ostřetín - Přelovice:
Staré Hradiště - Rohovládova Bělá B:
Dašice - Dražkovice:
Jaroslav - Torpedo:
6. kolo   NE   15.9.2019  -  16:30 Výsledek
Opatovice - Torpedo:
Dražkovice - Jaroslav:
Rohovládova Bělá B - Dašice:
Přelovice - Staré Hradiště:
Pardubičky B - Ostřetín:
Valy - Selmice:
Mnětice - Tetov:
7. kolo   SO   21.9.2019  -  16:30 Výsledek
Tetov - Opatovice:
Selmice - Mnětice:
Ostřetín - Valy:
Staré Hradiště - Pardubičky B:
Dašice - Přelovice:
Jaroslav - Rohovládova Bělá B:
Torpedo - Dražkovice:
8. kolo   SO   28.9.2019  -  16:00 Výsledek
Opatovice - Dražkovice:
Rohovládova Bělá B - Torpedo:
Přelovice - Jaroslav:
Pardubičky B - Dašice:
Valy - Staré Hradiště:
Mnětice - Ostřetín:
Tetov - Selmice:
9. kolo   NE   6.10.2019  -  10:30 Výsledek
Selmice - Opatovice:
Ostřetín - Tetov:
Staré Hradiště - Mnětice:
Dašice - Valy:
Jaroslav - Pardubičky B:
Torpedo - Přelovice:
Dražkovice - Rohovládova Bělá B:
10. kolo   NE   13.10.2019  -  15:30 Výsledek
Opatovice - Rohovládova Bělá B:
Přelovice - Dražkovice:
Pardubičky B - Torpedo:
Valy - Jaroslav:
Mnětice - Dašice:
Tetov - Staré Hradiště:
Selmice - Ostřetín:
11. kolo   SO   19.10.2019  -  15:30 Výsledek
Ostřetín - Opatovice:
Staré Hradiště - Selmice:
Dašice - Tetov:
Jaroslav - Mnětice:
Torpedo - Valy:
Dražkovice - Pardubičky B:
Rohovládova Bělá B - Přelovice:
12. kolo   NE   27.10.2019  -  14:30 Výsledek
Opatovice - Přelovice:
Pardubičky B - Rohovládova Bělá B:
Valy - Dražkovice:
Mnětice - Torpedo:
Tetov - Jaroslav:
Selmice - Dašice:
Ostřetín - Staré Hradiště:
13. kolo   SO   2.11.2019  -  14:00 Výsledek
Staré Hradiště - Opatovice:
Dašice - Ostřetín:
Jaroslav - Selmice:
Torpedo - Tetov:
Dražkovice - Mnětice:
Rohovládova Bělá B - Valy:
Přelovice - Pardubičky B:
1. kolo   SO   9.11.2019  -  13:30 Výsledek
Pardubičky B - Opatovice:
Valy - Přelovice:
Mnětice - Rohovládova Bělá B:
Tetov - Dražkovice:
Selmice - Torpedo:
Ostřetín - Jaroslav:
Staré Hradiště - Dašice:
Poznámky
 
 
 
 
 
 
 

 

Tisk rozpisu

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin