24.3.2007 , 15:0014. kolo III. třída - Přeloučsko
 Góly:   Balada M.1      Asistence:   Hladík L.1
Diváků: 20     Rozhodčí: Říha  3  Asist.rozh.: Dlask Pe.  8
Balada M.3 Hladík L.3

Šprinc R.2 Bartoš2 Robovský3 Hladík M.2
65´Novák J.2

Dlask Pa.3 Pracz2 Rajmond A.2
55´Šrek 2   75´Hrabě 3

Haken2

Rejduga A.2
Trenér: Koch , Kvapil
První "jarní" sobota zahájila jarní část sezóny 2006 - 2007. Její premiérou bylo utkání našeho celku c celkem Koles. V hezkém areálu dostihové stáje Vasury se naši hráči představili hrstce fanoušků (více z Přelovic) nepříliš šťastně...

Začátek utkání jsme ještě zvládli a s větrem v zádech jsme si vytvořili několik příležitostí. To bylo ale po hříchu vše! Nerozehraný soupeř brzy zjistil, že není potřeba příliš tvořit a že stačí využívat chyb našich hráčů. V krátké době naplno využil dvě z nich a rázem mu narostla křídla. My jsem po výjimečné, ale přesto dobře naučené akci, dokázali v závěru poločasu snížit. To L. Hladík zatáhl po "své" pravé straně a pod sebe předložil tutovku pro Baladu. Do kabin se šlo za relativně příznivého stavu 2:1 pro domácí borce.

Druhé dějství mělo z naší strany navázat na závěr prvního poločasu. Skutečně jsme si i proti větru vytvořili několik příležitostí i gólových, ale na vyrovnání to nestačilo. Co se nepodařilo nám, to se podařilo soupeři. Po jednom z častých výpadů P. Strnada si Rejduga údajně počínal nedovoleně a hlavní arbitr Říha, po uplynutí neúměrně dlouhé doby, odpískal pokutový kop. Jeho proměnění vzalo i ten slabý vánek z našich plachet a soupeř nás spravedlivě ještě jednou potrestal.

Jarní vstup do soutěže se prostě vůbec nevydařil. Pryč jsou slibné výkony některých hráčů z přípravy. Snad nejcitelněji chyběl tvůrce hry Vrba a zvláště organizátor defenzívy Hrabě. Hráči slibují jiný obrázek již v následujícím domácím zápase s nebezpečným soupeřem z Lánů na Důlku. [mk]