22.4.2007 , 17:0018. kolo III. třída - Přeloučsko
Semín - Přelovice  0:1 (0:1)
 Góly:   Šrek1      Asistence:   Bartoš1    
      Hladík L.1    
ŽK: 1:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Oulický  9  Asist.rozh.: Fistr  9
Sestava-známky:
Šrek5 Hladík L.6
70´Novák J. 5 80´Kvapil Ji. 5
   
Bartoš5 Robovský5 Vrba T.7 Hladík M.6
   30´Šprinc R.5
       
Dlask Pa.7 Pracz5 Rajmond A.5
     
Haken5
 
Rejduga A.7
Trenér: Kvapil , Koch
K zápasu s posledním celkem tabulky přijeli naši hráči do blízkého Semína. Dobrý výkon v minulém domácím duelu s Přeloučí a pěkné počasí přilákalo do hlediště asi padesátku fanoušků. S potěšením je třeba konstatovat, že více jak polovina z nich přijela z Přelovic!!! Všichni dohromady pak viděli nepříliš pohledný fotbal. Hodně k tomu přispěla i nerovná hrací plocha. Ta se více podobala rozkvetlé louce se spoustou sedmikrásek a pampelišek, než fotbalovému hřišti. Štěstí se nakonec přiklonilo k našemu mužstvu, které zvítězilo 1:0.

Naši hráči se na zápas dostavili v plném složení vč. odpočívajících Balady (trest na 4 zápasy) a Hraběho (rekonvalescence). Úvodní šance zápasu pak patřila právě nám. Po závaru před brankou domácích vypustil Vrba svou první tvrdou navštívenku těsně nad břevno. Po půlhodince se do stejného místa trefil svou hlavičkou i M. Hladík. Bohužel z jeho strany to byla poslední střela, protože musel pro zranění střídat. Zápas rozhodl jediný gól, jehož autorem byl Šrek. Ten doklepl ideální přihrávku L. Hladíka (bohužel jen ojedinělou), kdy ho do brejku poslal Bartoš.

Druhý poločas měl snad ještě nižší úroveň než první. Domácí dál pokračovali v nakopávání dlouhých balonů na své útočníky. Ti byli obvykle dobře pokryti našimi obránci nebo selhali v zakončení. V neposledním řadě je vychytal Rejduga. Bohužel ani my jsme již nic pořádného nevymysleli. Za zmínku stojí jen střela aktivního Vrby, kterému se ale nepodařilo z úhlu nachytat domácího brankáře.

Nejlepší na "louce" byl výborný mladý rozhodčí Oulický. K němu se přiblížil jistý Rejduga, aktivní Vrba a suverénní, leč trochu nervózní Pavel Dlask. Solidní výkon předvedli také oba Hladíkové. Ostatní nepřekročili svůj stín. Příští neděli pokračujeme 19. kolem, kdy doma v 17:00 přivítáme mužstvo Zdechovic. [mk]
www.tjprelovice.cz