17.6.2007 , 17:0026. kolo III. třída - Přeloučsko
Selmice - Přelovice  3:3 (1:3)
 Góly:   Pracz2      Asistence:   Hladík M.1    
   Novák J.1        Hladík L.2    
ŽK: 1:1 (Balada M.)   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Čížek ml.    Asist.rozh.: Štochl M.  
Sestava-známky:
Trenér: Koch , Kvapil
Poslední zápas sezóny se naším fotbalistům nevydařil podle jejich představ. V případě vítězství se totiž mohli posunout na konečnou čtvrtou příčku. Bohužel byla z toho jen remíza a v konečné bilanci dělba o 5.-6. místo s týmem Zdechovic (vzájemná utkání hovoří v náš prospěch).

Přitom jsme zápas měli rozehraný přímo vzorově. Zvláště zásluhou ukázkových zátahů M. Hladíka, ale i aktivním přístupem dalších hráčů jsme se dostali do rychlého vedení. První gól dal Pracz po přihrávce L. Hladíka, druhý přidal J. Novák, když přihrával M. Hladík. Domácí se vrátili do hry po standardce Bahníka, kdy Rejduga do horního rohu nedosáhl. Vzápětí jsme se opět dostali do dvoubrankového vedení zásluhou rohového kopu L. Hladíka a "koníčka" Prazce. Do konce prvního dějství jsme spálili ještě dvě loženky, ale přesto jsme šli do kabin s více než nadějným výsledkem.

Ve druhém poločase však přišlo brzy snížení, když při střele z trestného kopu do šibenice opět neměl Rejduga šanci. V této fázi zápasu jsme se trestuhodně pouštěli do bezhlavého útočení a důsledkem toho byl vyrovnávací gól. Naše další šance zůstaly nevyužity. Ani Balada, ani třikrát Hladíci ani "útočník" Pracz neskórovali. Pošramocenou reputaci si mohl v závěru vylepšit vítězným gólem Hrabě, ale hlavičkoval vedle.

Všichni hráči děkují skvělým fanouškům!!! Poděkování si však zaslouží i hráči samotní, zvláště pak za jarní kvalitní výkony, kdy produkovali i výborné výsledky. Za hráči nezaostával ani realizační tým. Absolutorium si zaslouží trenér Kvapil, více než pomezní M. Štochl, správci nádherného hřiště P. Dlask a Stránský s vodařem a vrchním velitelem hasičů Vaníčkem. Naprostou spolehlivost po celou sezónu vykazoval vedoucí mužstva Rejmont, výstrojář J. Štochl, správce "dat" L. Hladík a redaktoři Pernštejna M. Novák a P. Šprync. Za všechny se s uplynulou sezónou loučí a do další přeje hodně úspěchů Miloš Koch.
www.tjprelovice.cz