30.8.2017 , 18:451. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
 Góly:   Novák Maty.1   (19´)   Asistence:   Vlasák T.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 59´)
Diváků: 50     Rozhodčí: Ziegler
Novák O.   -  Novák Maty.       Doležal O.       Karaš       Zmek       Vlasák T.       Richter       Rejduga T.       Holec       Nentvich       Němec Jak.       Mach       Zvěřina

Trenér: Mádr

Se staronovou posilou Kubou Němcem (návrat z FK Pardubice) a plni odhodlání jsme vstoupili do druhého zápasu. Opět nás čekal velmi silný soupeř, který kromě fyzické vyspělosti a důrazné hry také disponoval velkou fotbalovou kvalitou. To dokazoval hned od začátku, kdy nás mírně přehrával a kluci bránili s vypětím všech sil. To se našim hráčům vcelku slušně dařilo a do moc šancí jsme soupeře nepustili. Postupně jsme se osmělovali a začali podnikat nebezpečné brejky. Po jednom takovém pláchl obraně soupeře Maty Novák a s přehledem zavěsil - 1:0. Škoda, že se nám ve zbytku poločasu nepovedlo dotáhnout další slibné akce. Ve druhém poločase už jsme působili sebevědoměji, více se nám dařilo držet míč a s tím přicházely i šance. Důležitou pojistku přidal po skrumáži Ondra Doležal - 2:0. Další nadějné akce včetně samostatného úniku jsme nevyužili. Nutno dodat, že také soupeř měl šance a několikrát nás skvěle podržel Ondra Novák. Soupeři se podařilo snížit až v poslední minutě, ale to na konečné výhře již nic nezměnilo.
Kluci dohrávali na pokraji sil, ale nesmírnou snahou, bojovností a vynikajícím týmovým výkonem si výhru zasloužili. Pochvala pro všechny!!!