25.3.2018 , 15:0014. kolo Okresní přebor
Přelovice - Torpedo  0:2 (0:0)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 77´, 85´ )
Diváků: 90     Rozhodčí: Rázek  9  Asist.rozh.: Barbarič  9,   Žák  8
Vstup do jarní sezóny se nám nevydařil podle představ. Se silným soupeřem jsme o body přišli v samotném závěru utkání. Potěšující je, že v chladném počasí se na zápas přišlo podívat téměř 100 diváků.

Opatrnost nepoznamenala jen začátek zápasu, ale celý jeho průběh. Vzruch ve 3. minutě, po ofsajdu soupeře, byl zbytečný. My jsem se do slibnější situace dostali zásluhou Kysylky až v 10. minutě, ale jeho přihrávka adresáta nenašla. V 21. minutě nás soupeř přitlačil k šestnáctce a dvakrát po sobě nebezpečně pálil jejich nejlepší hráč Kaciáň. My jsme reagovali únikem L. Staňka. ale Řehák ani skluzem na přihrávku nedosáhl. Na konci první půlhodiny nejprve spálil tutovku hostující Sládeček, po něm se na druhé straně dožadoval penalty L. Staněk. Dobře pískající Rázek byl ale neoblomný. V závěru poločasu měl po rohu Novotného perfektní pozici Hajn, ale svoji hlavičku špatně nasměřoval.

V úvodu druhého dějství předvedl soupeř pěknou kombinaci, naštěstí Mzyk střílel nad. Po hodině hry mohl rozhodnout Sládeček, ale ani on nedal. Vzápětí jsme šli do brejku, ale střela T. Staňka byla sražena na roh. Po něm jsme si ve vápně vytvořili závar, ale bez kýženého efektu. V 62. minutě vyškrábl Šmarda střelu Mzyka nad svou svatyni. V 70. minutě pak předvedli naši nejhezčí akci zápasu. Po ose Řehák, Novotný střílel L. Staněk, bohužel jen do gólmana. Pak přišly na řadu dvě "tvrdé" střely Novotného, ale bez razance neměly šanci na úspěch. Když už se zdálo, že přebíráme otěže zápasu do svých rukou, přišla studená sprcha. V 77. nejprve Šmarda zlikvidoval standardku Kaciáně, ale na střelu Sládečka už nestačil 0:1. O 5 minut později střídající Šprync mohl vrátit remízový stav, ale slibnou střelu z pravé strany příliš zvedl. Co se nepovedlo jemu, povedlo se na druhé straně Lukešovi, který po zbytečném rohu skóroval hlavou 0:2. V samotném závěru ještě Šmarda zlikvidoval jedovku Mareše.

Slušně hraný zápas nenabídl příliš mnoho vzruchu. Mužstva si vytvářela minimum šancí. Obě obrany se tak moc nenadřely. Věřme, že naši útočníci příští neděli prověří soupeřovu obranu více. To k nám přijede soupeř ze Sezemic. Zápas začíná v 15:30 hodin